MECZ
11.08.18 | 1. runda klasyf. | Dzianis Zharyn | Mert Alkaya | 6-0, 6-3 | Belarus F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dzianis Zharyn | Mert Alkaya | |
1. podanie % | 25/43 (58%) | 20/55 (36%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/25 (72%) | 10/20 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 17/35 (49%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/55 (51%) | 14/43 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/98 (58%) | 41/98 (42%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mert Alkaya | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dzianis Zharyn | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Mert Alkaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dzianis Zharyn | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Mert Alkaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dzianis Zharyn | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Mert Alkaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dzianis Zharyn | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Mert Alkaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dzianis Zharyn | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Mert Alkaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dzianis Zharyn | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Mert Alkaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dzianis Zharyn | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Mert Alkaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Białoruś
14.12.00, 23 lat
14.12.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
14.06.00, 23 lat
11979 $
14.06.00, 23 lat
11979 $
Dzianis Zharyn vs. Mert Alkaya - Wzajemne mecze
11.08.18 | 1. runda klasyf. | Dzianis Zharyn | Mert Alkaya | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Belarus F2 | twarda |
Dzianis Zharyn form & Mert Alkaya form
Dzianis Zharyn - ostatnie mecze
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
03.06.21 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 Klasyf. | vs. Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
25.05.21 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 6-75, 7-66, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Semen Aginskiy | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Louis Herman | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-73, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Adil Karimov | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Harry Wendelken | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Robin Thour | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pajulahti - halowa | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Maxim Tybar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Victor Gurevich | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandre Andguladze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Bernardo Saraiva | 5-7, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
18.11.18 2. runda klasyf. | vs. Jannis Kahlke | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F27 - twarda | ||||
12.11.18 Klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu |
Mert Alkaya - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, - Mert Alkaya - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ozan Avanoglu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Drazen Petrovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Nikola Puntaric | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Arkady Svyatov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Daniele Minighini | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 3-5, Federico Arnaboldi - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Attila Boros | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Grekul | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Justin Engel | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Janis Graski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Stefan Popovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Matthias Ujvary | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jonas Keck | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Bence Toth | 0-5, - Mert Alkaya - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Romain Faucon | 6-71, 7-67, 9-11 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Tourte | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |