MECZ
10.11.18 | 1. runda klasyf. | Dzianis Zharyn | Martin Borisiouk | 6-4, 7-66 | Egypt F27 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Białoruś
14.12.00, 23 lat
14.12.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
04.07.00, 23 lat
14097 $
04.07.00, 23 lat
14097 $
Dzianis Zharyn vs. Martin Borisiouk - Wzajemne mecze
16.10.19 | 1. runda | Martin Borisiouk | Dzianis Zharyn | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Bukhara | twarda |
10.11.18 | 1. runda klasyf. | Dzianis Zharyn | Martin Borisiouk | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | Egypt F27 | twarda |
04.11.18 | 2. runda klasyf. | Martin Borisiouk | Dzianis Zharyn | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Egypt F26 | twarda |
Dzianis Zharyn form & Martin Borisiouk form
Dzianis Zharyn - ostatnie mecze
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
03.06.21 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
31.05.21 Klasyf. | vs. Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
25.05.21 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 6-75, 7-66, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Semen Aginskiy | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Louis Herman | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-73, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Adil Karimov | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Harry Wendelken | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Robin Thour | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pajulahti - halowa | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Maxim Tybar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Victor Gurevich | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandre Andguladze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Bernardo Saraiva | 5-7, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
18.11.18 2. runda klasyf. | vs. Jannis Kahlke | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F27 - twarda | ||||
12.11.18 Klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu |
Martin Borisiouk - ostatnie mecze
M15 Winston - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Pedro Rodenas | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Alexander Razeghi | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Nicholas Heng | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ernesto Requena Leigue | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Semen Pankin | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Constantin Radu | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 6-3, 6-74, 11-13 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mehdi Benchakroun | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-3, 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Mehdi Benchakroun | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kai Cowcher | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Enzo Wallart | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Casper Nicolle | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Oliver Tarvet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Davi Savi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Karam Hatamleh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Shu Matsuoka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Victor Paganetti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Jadoun | 7-65, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Brett Winters | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Hady Habib | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Phoenix Weir | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Martim Simoes | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Linghao Zhang | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Calabasas - twarda | ||||
23.03.23 Klasyf. | vs. Maciej Rajski | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu |