MECZ
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Dusan Obradovic | Andrei Afilipoaei | 6-1, 6-1 | M25 Gyor | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
12.07.02, 21 lat
12.07.02, 21 lat
Dusan Obradovic vs. Andrei Afilipoaei - Wzajemne mecze
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Dusan Obradovic | Andrei Afilipoaei | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Gyor | ceglana |
Dusan Obradovic form & Andrei Afilipoaei form
Dusan Obradovic - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Mili Poljicak | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Sandro Kopp | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Yvo Panak | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Stefan Popovic | 7-63, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Max Wiskandt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Mees Rottgering | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Gabriel Donev | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Svyatoslav Gulin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Nicolas Buitrago | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Milan Drinic | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Antonio Massara | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Francesco Ferrari | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.09.23 Finał | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Emile Hudd | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Mihail Ivanov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Luka Mikrut | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Luca Giacomini | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Josip Simundza | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Matej Dodig | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Viktor Jovic | 6-0, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Andrei Afilipoaei - ostatnie mecze
M25 Gyor - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Dusan Obradovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Matei Fotea | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dacian Simion | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Simion | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Andi Jianu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Vlad Nicolae Catalinoiu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canada F5 - twarda | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Gage Brymer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Canada F4 - twarda | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ben Dugmore | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Washi Gervais | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canada F3 - twarda | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Justin Boulais | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Zack Perala | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Razvan Sabau | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F6 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Denis Brizic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. David Pata | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F7 - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Patrik Strimbu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canada F4 - twarda | ||||
03.07.17 Klasyf. | vs. Jacob Brumm | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. John Carroll | John Carroll - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Romania F14 - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Javier Naser | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Nicolae-Razvan Lupsescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Emiliano Franco Vecchia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Maxim Bulat | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |