MECZ
11.02.18 | 2. runda klasyf. | Duje Ajdukovic | Nikita Gudozhnikov | 6-0, 6-2 | Egypt F5 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
21.11.94, 29 lat
21.11.94, 29 lat
Duje Ajdukovic vs. Nikita Gudozhnikov - Wzajemne mecze
11.02.18 | 2. runda klasyf. | Duje Ajdukovic | Nikita Gudozhnikov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Egypt F5 | twarda |
Duje Ajdukovic form & Nikita Gudozhnikov form
Duje Ajdukovic - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Zachary Svajda | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Adam Walton | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.24 | vs. Zizou Bergs | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 | vs. Joris De Loore | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
28.01.24 Finał | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Harold Mayot | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maxime Cressy | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Matteo Gigante | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Thanapet Chanta | 6-76, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Michael Mmoh | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jurij Rodionov | 7-65, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Rio Noguchi | 6-0, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. August Holmgren | 5-7, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sho Shimabukuro | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Zsombor Piros | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Nikita Gudozhnikov - ostatnie mecze
Poland F8 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Viktor Kostin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F7 - twarda | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Tyler Mercier | 1-6, 6-4, 1-5, - Nikita Gudozhnikov - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F6 - twarda | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Tomas Liska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Danila Ishchanka | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Egypt F5 - twarda | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Jan Philip Wenger | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Egypt F3 - twarda | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Hugo Pierre | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F2 - twarda | ||||
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Omar Salman | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F1 - twarda | ||||
14.01.18 2. runda klasyf. | vs. Artem Smirnov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F29 - ceglana | ||||
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Daniel Rabas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F28 - ceglana | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Goran Markovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F27 - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Alex Jones | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F26 - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Samuel Bothwell | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F3 - twarda | ||||
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F2 - twarda | ||||
23.01.17 1. runda klasyf. | vs. Petr Hajek | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F1 - twarda | ||||
16.01.17 1. runda klasyf. | vs. Issam Haitham Taweel | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F36 - ceglana | ||||
05.12.16 Klasyf. | vs. Adrian Exposito | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.12.16 2. runda klasyf. | vs. Makram Ragheb | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F35 - ceglana | ||||
29.11.16 1. runda | vs. Haadin Bava | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Kareem Shalaby | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.16 Klasyf. | vs. Anvit Bendre | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Egypt F34 - twarda | ||||
21.11.16 1. runda klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F33 - twarda | ||||
14.11.16 2. runda klasyf. | vs. Alexandru Danes | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F32 - twarda | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Kevin Lynch | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F31 - twarda | ||||
31.10.16 1. runda klasyf. | vs. Yash Yadav | 7-60, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.16 2. runda klasyf. | vs. Issam Haitham Taweel | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F26 - ceglana | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Alexander Braun | 2-6, 7-65, 1-4, - Nikita Gudozhnikov - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - ceglana | ||||
19.09.16 Klasyf. | vs. Francesco Salviato | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 2. runda klasyf. | vs. Davide Negrotti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |