MECZ
02.12.18 | 2. runda klasyf. | Duje Ajdukovic | Hendrik Jebens | 6-4, 6-2 | Qatar F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Duje Ajdukovic | Hendrik Jebens | |
1. podanie % | 32/48 (67%) | 29/54 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/32 (81%) | 19/29 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 13/25 (52%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/54 (41%) | 11/48 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/102 (58%) | 43/102 (42%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Hendrik Jebens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Duje Ajdukovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Duje Ajdukovic | 1-1 | |
Duje Ajdukovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Duje Ajdukovic | 2-2 | |
Duje Ajdukovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Hendrik Jebens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Duje Ajdukovic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Hendrik Jebens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duje Ajdukovic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Hendrik Jebens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Hendrik Jebens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Hendrik Jebens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Duje Ajdukovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Hendrik Jebens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
5-2 | Hendrik Jebens | |
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
08.08.95, 28 lat
103907 $
08.08.95, 28 lat
103907 $
Duje Ajdukovic vs. Hendrik Jebens - Wzajemne mecze
02.12.18 | 2. runda klasyf. | Duje Ajdukovic | Hendrik Jebens | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Qatar F4 | twarda |
Duje Ajdukovic form & Hendrik Jebens form
Duje Ajdukovic - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Zachary Svajda | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Adam Walton | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.24 | vs. Zizou Bergs | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 | vs. Joris De Loore | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
28.01.24 Finał | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Harold Mayot | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maxime Cressy | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Matteo Gigante | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Thanapet Chanta | 6-76, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Michael Mmoh | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jurij Rodionov | 7-65, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Rio Noguchi | 6-0, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. August Holmgren | 5-7, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sho Shimabukuro | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Zsombor Piros | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Hendrik Jebens - ostatnie mecze
Lugano Challenger - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucas Poullain | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Augsburg Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Daniel Masur | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Max Hans Rehberg | 6-77, 6-74 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Marius Copil | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Luciano Darderi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
15.03.22 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Jacob Kahoun | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
13.01.22 2. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.22 1. runda | vs. Maxime Hamou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.22 Klasyf. | vs. Virgile Le Bourjois | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Villers - halowa | ||||
08.11.21 Klasyf. | vs. Tibo Colson | 4-6, - Hendrik Jebens - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Marc Schmidt | Marc Schmidt - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Maxime Dubouch | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Marvin Moeller | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 Klasyf. | vs. Tom Schonenberg | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Hamburg - halowa | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Tristan Reiff | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.21 Klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Simon Reveniau | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
04.10.21 Klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Ginefri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |