MECZ
10.09.20 | 2. runda | Duje Ajdukovic | Calin Manda | 6-0, 2-0, - krecz | M15 Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Duje Ajdukovic | Calin Manda | |
1. podanie % | 17/25 (68%) | 21/40 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/17 (82%) | 8/21 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/8 (50%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/40 (63%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 43/65 (66%) | 22/65 (34%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Calin Manda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Calin Manda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Calin Manda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Calin Manda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Calin Manda | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Duje Ajdukovic vs. Calin Manda - Wzajemne mecze
10.09.20 | 2. runda | Duje Ajdukovic | Calin Manda | 6-0, 2-0, Calin Manda - krecz | szczegóły meczu | M15 Bucharest | ceglana |
25.03.18 | 2. runda klasyf. | Calin Manda | Duje Ajdukovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Greece F5 | twarda |
Duje Ajdukovic form & Calin Manda form
Duje Ajdukovic - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Zachary Svajda | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Adam Walton | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.24 | vs. Zizou Bergs | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 | vs. Joris De Loore | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
28.01.24 Finał | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Harold Mayot | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maxime Cressy | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Matteo Gigante | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Thanapet Chanta | 6-76, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Michael Mmoh | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jurij Rodionov | 7-65, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Rio Noguchi | 6-0, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. August Holmgren | 5-7, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sho Shimabukuro | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Zsombor Piros | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Calin Manda - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Michel Hopp | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Attila Boros | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Rafael Giotis | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 2. runda | vs. Corentin Denolly | 6-4, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Michael Agwi | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Stefan Popovic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Samuele Pieri | 6-76, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Dmitry Popko | 1-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Samuel Stolarik | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Tim Handel | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. David Fix | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda klasyf. | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-1, Hamid Reza Nadaf - krecz | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 3-0, Filip Cristian Jianu - krecz | szczegóły meczu | |
15.11.23 Klasyf. | vs. Josh Reid | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Eric Vanshelboim | 6-76, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Jesse Flores | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Cezar Cretu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |