MECZ
14.11.18 | 1. runda | Duje Ajdukovic | Adrian Andrzejczuk | 6-1, 6-1 | Egypt F27 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Duje Ajdukovic | Adrian Andrzejczuk | |
1. podanie % | 27/43 (63%) | 30/50 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/27 (74%) | 13/30 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/16 (63%) | 8/20 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/50 (58%) | 13/43 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Adrian Andrzejczuk | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Adrian Andrzejczuk | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Adrian Andrzejczuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Adrian Andrzejczuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Duje Ajdukovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Adrian Andrzejczuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Adrian Andrzejczuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
Duje Ajdukovic | 4-1 | |
0-0, A-40 | ||
5-1 | Adrian Andrzejczuk | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Duje Ajdukovic vs. Adrian Andrzejczuk - Wzajemne mecze
14.11.18 | 1. runda | Duje Ajdukovic | Adrian Andrzejczuk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Egypt F27 | twarda |
Duje Ajdukovic form & Adrian Andrzejczuk form
Duje Ajdukovic - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Zachary Svajda | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Adam Walton | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.24 | vs. Zizou Bergs | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 | vs. Joris De Loore | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
28.01.24 Finał | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Harold Mayot | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maxime Cressy | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Matteo Gigante | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Thanapet Chanta | 6-76, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Michael Mmoh | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jurij Rodionov | 7-65, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Rio Noguchi | 6-0, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. August Holmgren | 5-7, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sho Shimabukuro | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Zsombor Piros | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Adrian Andrzejczuk - ostatnie mecze
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Timo Stodder | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Majchrzak | 4-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Kulakowski | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
22.05.19 2. runda | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Fabio Coelho | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Andrii Gryniuk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
04.05.19 Półfinał | vs. Marko Tepavac | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Kai Wehnelt | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Bernardo Saraiva | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Omar Morsy | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 7-61, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Adam Moundir | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Marek Gengel | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Kacper Zuk | 7-68, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Gian Marco Ortenzi | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Michiel De Krom | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
31.01.19 2. runda | vs. Lukas Klein | 7-5, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.01.19 1. runda | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.01.19 2. runda | vs. Lukas Klein | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.19 1. runda | vs. Olexiy Kolisnyk | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Sultan Narbekov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.19 Klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Hugo Pontico | 7-63, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 Klasyf. | vs. Niccolo Inserra | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Nikita Tatyanin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Sami Achour | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
21.11.18 1. runda | vs. Daniel Michalski | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |