MECZ
15.08.16 | 1. runda klasyf. | Dragos Torge | Or Grinberg | 6-1, 6-0 | Romania F13 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
15.07.96, 27 lat
15.07.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
27.09.99, 24 lat
27.09.99, 24 lat
Dragos Torge vs. Or Grinberg - Wzajemne mecze
15.08.16 | 1. runda klasyf. | Dragos Torge | Or Grinberg | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Romania F13 | ceglana |
Dragos Torge form & Or Grinberg form
Dragos Torge - ostatnie mecze
Romania F12 - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F6 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Laszlo Szendroi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ivan Sabanov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Jonas Trinker | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F7 - ceglana | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Valentin Popescu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F5 - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Marton Szappanos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F3 - ceglana | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F3 - ceglana | ||||
22.05.17 Klasyf. | vs. Giovanni Fonio | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Gergo Potz Nagy | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F47 - twarda | ||||
21.11.16 1. runda klasyf. | vs. Stanislav Korshunov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F46 - twarda | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Abdullah Yilmaz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.16 2. runda klasyf. | vs. Salih Can Akkus | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.16 Klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
31.10.16 1. runda klasyf. | vs. Damian Rodriguez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
24.10.16 1. runda klasyf. | vs. Gavin Mckinlay | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F15 - dywanowa | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Urs Thurau | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F8 - ceglana | ||||
03.10.16 Klasyf. | vs. Frederik Press | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 2. runda klasyf. | vs. Bence Reitmann | Bence Reitmann - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Hungary F6 - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Boris Fassbender | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Laerte Di Falco | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Pavle Popovic | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Razvan Marius Codescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Austria F2 - ceglana | ||||
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Joy Vigani | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F5 - ceglana | ||||
08.06.16 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F4 - ceglana | ||||
23.05.16 2. runda klasyf. | vs. Maxim Bulat | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F3 - ceglana | ||||
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Sergey Dorozhkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
09.05.16 2. runda klasyf. | vs. William Emanuel Birau | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.16 Klasyf. | vs. David Pata | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.16 1. runda klasyf. | vs. Mikael Joakim | 6-2, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu |
Or Grinberg - ostatnie mecze
Israel F18 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Yair Sarouk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Edward Harwood | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F15 - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Thomas Colautti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Itay Shpindler | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Marko Jovanovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Themi Sitzoukis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Omer Katz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
23.05.17 1. runda | vs. Yannai Barkai | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Omer Katz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Uri Hai Asidon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Omer Katz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Gal Grimberg | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Motvey Radionov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Raz Abodyan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F15 - twarda | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Omer Hefez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
26.09.16 1. runda | vs. Alon Elia | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Michael Boguslavsky | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Guy Dagan | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Iftah Yavetz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F14 - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Andrei Marinescu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Dragos Torge | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
24.05.16 1. runda | vs. Daniel Dudockin | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
17.05.16 1. runda | vs. Collin Johns | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |