MECZ
29.01.20 | 1. runda | Dragos Dima | Igor Kudriashov | 6-2, 6-4 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dragos Dima | Igor Kudriashov | |
1. podanie % | 39/60 (65%) | 28/56 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/39 (64%) | 16/28 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/21 (48%) | 10/28 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/56 (54%) | 25/60 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Igor Kudriashov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dragos Dima | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Igor Kudriashov | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Dragos Dima | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Igor Kudriashov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dragos Dima | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
4-2 | Igor Kudriashov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dragos Dima | 5-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Igor Kudriashov | |
0-0 | ||
Dragos Dima | 1-0 | |
1-1 | Igor Kudriashov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dragos Dima | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Igor Kudriashov | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Dragos Dima | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Igor Kudriashov | |
0-0, 0-30 | ||
4-4 | Igor Kudriashov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dragos Dima | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
27.09.03, 20 lat
27.09.03, 20 lat
Dragos Dima vs. Igor Kudriashov - Wzajemne mecze
29.01.20 | 1. runda | Dragos Dima | Igor Kudriashov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Dragos Dima form & Igor Kudriashov form
Dragos Dima - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
08.11.22 Klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Rik Muller | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Cihan Akay | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Maxime Chazal | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Lucio Carnevalle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.22 1. runda | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Alexander Razeghi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Luis Francisco | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Szabolcsveresmart - ceglana | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Antonin Bolardt | 7-5, 6-77, 7-61 | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Piotr Kusiewicz | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.21 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.21 Półfinał | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.21 Ćwierćfinał | vs. Vladimir Korolev | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.21 2. runda | vs. Seong Chan Hong | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
17.09.20 2. runda | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.20 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Stefan Palosi | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.20 Klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.20 2. runda klasyf. | vs. Alex Cosmin Pavel | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu |
Igor Kudriashov - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Massimo Giunta | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Gleb Sakharov | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Luca Potenza | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Sven Corbinais | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 2-6, 0-2, - Igor Kudriashov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Mikhail Gorokhov | 5-7, 1-3, - Igor Kudriashov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Andrew Fenty | 7-64, 1-6, 0-1, - Igor Kudriashov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Samuel Puskar | 6-0, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Andrej Loncarevic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alen Bill | 2-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Andrin Casanova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Garcia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Adrien Gobat | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Aristarkh Safonov | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-77, 14-12 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Oliver Tarvet | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Yuta Kikuchi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Axel Garcian | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Fabien Salle | 6-75, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-74, 10-4 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Edouard Villoslada | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Cian Maguire | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 5-7, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Mark Wallner | 6-4, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Hoskins | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu |