MECZ
11.06.17 | 2. runda klasyf. | Dragos Dima | David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | Lisbon Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dragos Dima | David Vega Hernandez | |
1. podanie % | 37/48 (77%) | 25/48 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/37 (70%) | 13/25 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/11 (55%) | 7/23 (30%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/48 (58%) | 16/48 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | David Vega Hernandez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dragos Dima | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | David Vega Hernandez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dragos Dima | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | David Vega Hernandez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dragos Dima | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | David Vega Hernandez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dragos Dima | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | David Vega Hernandez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Dragos Dima | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | David Vega Hernandez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Dragos Dima | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | David Vega Hernandez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dragos Dima | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | David Vega Hernandez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dragos Dima | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dragos Dima vs. David Vega Hernandez - Wzajemne mecze
11.06.17 | 2. runda klasyf. | Dragos Dima | David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Lisbon Challenger | ceglana |
Dragos Dima form & David Vega Hernandez form
Dragos Dima - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
08.11.22 Klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Rik Muller | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Cihan Akay | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Maxime Chazal | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Lucio Carnevalle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.22 1. runda | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Alexander Razeghi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Luis Francisco | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Szabolcsveresmart - ceglana | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Antonin Bolardt | 7-5, 6-77, 7-61 | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Piotr Kusiewicz | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.21 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.21 Półfinał | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.21 Ćwierćfinał | vs. Vladimir Korolev | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.21 2. runda | vs. Seong Chan Hong | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
17.09.20 2. runda | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.20 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Stefan Palosi | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.20 Klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.20 2. runda klasyf. | vs. Alex Cosmin Pavel | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu |
David Vega Hernandez - ostatnie mecze
Liberec Challenger - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Malek Jaziri | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 Klasyf. | vs. Daniel Siniakov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Thomaz Bellucci | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Ricardo Ojeda Lara | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Alejandro Gonzalez | 6-4, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
L'Aquila Challenger - ceglana | ||||
19.08.19 Klasyf. | vs. Cristian Rodriguez | 7-63, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
16.04.19 1. runda | vs. Tomislav Brkic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.04.19 Klasyf. | vs. Sander Gille | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
09.04.19 1. runda | vs. Jan Choinski | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 Klasyf. | vs. Fabricio Neis | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Pietri | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zhurbin | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biella Challenger - ceglana | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Bybel | 6-1, 6-711, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dante Gennaro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Germany F8 - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Joao Souza | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Gregoire Jacq | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Robin Kern | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Spain F14 - ceglana | ||||
08.06.18 Półfinał | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.06.18 Ćwierćfinał | vs. Niels Desein | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.18 2. runda | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Pol Toledo Bague | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
14.05.18 Klasyf. | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Nathaniel Lammons | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Christopher Heyman | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 6-72, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 Klasyf. | vs. Zhizhen Zhang | 7-62, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.05.18 2. runda klasyf. | vs. Eduard Esteve Lobato | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |