Dostanbek Tashbulatov vs. Alan Bzarov 22.07.2019

Dostanbek Tashbulatov vs. Alan Bzarov 22.07.2019 - M15 Telavi - porównanie

MECZ

22.07.191. runda klasyf.Dostanbek Tashbulatov Alan Bzarov 6-0, 2-0, - krecz Georgia M15 Telavi ceglana

STATYSTYKA MECZU

- krecz

Dostanbek Tashbulatov
Kazachstan
27.06.00, 19 lat




883
14

Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
02.02.95, 24 lat







Alan Bzarov
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Dostanbek Tashbulatov vs. Alan Bzarov - Wzajemne mecze

22.07.191. runda klasyf.Dostanbek TashbulatovAlan Bzarov6-0, 2-0, Alan Bzarov - kreczszczegóły meczuGeorgia M15 Telavi ceglana

Dostanbek Tashbulatov - ostatnie mecze

Kazakhstan Nur Sultan - halowa
30.09.19
1. runda
vs. Viktor Durasovic4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan M25 Almaty - twarda
26.09.19
2. runda
vs. Denis Yevseyev7-62, 5-7, 6-75 porażkaszczegóły meczu
25.09.19
1. runda
vs. Gleb Blekher6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan M15 Shymkent - ceglana
20.09.19
Ćwierćfinał
vs. Alexey Zakharov3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
19.09.19
2. runda
vs. Matvey Minin6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
18.09.19
1. runda
vs. Kristian Lozan5-7, 6-3, 5-1, Kristian Lozan - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan M15 Shymkent - ceglana
12.09.19
2. runda
vs. Vladyslav Manafov4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
11.09.19
1. runda
vs. Leonid Sheyngezikht2-6, 6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan M25 Ust - twarda
28.08.19
1. runda
vs. Ivan Liutarevich6-2, 6-76, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Georgia M15 Telavi - ceglana
01.08.19
2. runda
vs. Mikhail Fufygin1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
31.07.19
1. runda
vs. Guga Tavadze6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia M15 Telavi - ceglana
26.07.19
Ćwierćfinał
vs. Dennis Uspensky1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
25.07.19
2. runda
vs. David Poljak6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
24.07.19
1. runda
vs. Aliaksandr Liaonenka6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
22.07.19
1. runda klasyf.
vs. Alan Bzarov6-0, 2-0, Alan Bzarov - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
22.07.19
Klasyf.
vs. Beibit Zhukayev6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan Nur Sultan - twarda
15.07.19
1. runda
vs. Shuichi Sekiguchi3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan M15 Almaty - twarda
12.07.19
Ćwierćfinał
vs. Sebastian Korda3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
11.07.19
2. runda
vs. Saida'Lo Saidkarimov6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
09.07.19
1. runda
vs. Viacheslav Yulik6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan Shymkent Challenger - ceglana
10.06.19
1. runda
vs. Aleksandar Vukic3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Almaty Challenger - ceglana
03.06.19
Klasyf.
vs. Vladyslav Manafov2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Ukraine M15 Irpin - ceglana
31.05.19
Półfinał
vs. Arnaud Bovy6-77, 3-6 porażkaszczegóły meczu
30.05.19
Ćwierćfinał
vs. Artem Smirnov5-4, Artem Smirnov - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
29.05.19
2. runda
vs. Benjamin Dhoe6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
28.05.19
1. runda
vs. Fabio Coelho7-64, 4-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
27.05.19
1. runda klasyf.
vs. Aleksandr Bulitski6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
27.05.19
Klasyf.
vs. Aliaksandr Liaonenka6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Ukraine M15 Irpin - ceglana
20.05.19
1. runda klasyf.
vs. Georgii Kravchenko1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Shymkent Challenger - ceglana
06.05.19
1. runda
vs. Illya Marchenko2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu

Alan Bzarov - ostatnie mecze

Georgia M15 Telavi - ceglana
29.07.19
1. runda klasyf.
vs. David Georgadze3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Georgia M15 Telavi - ceglana
22.07.19
1. runda klasyf.
vs. Dostanbek Tashbulatov0-6, 0-2, - Alan Bzarov - kreczporażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F24 - twarda
24.10.18
1. runda
vs. Alexander Zhurbin7-62, 0-6, 6-71 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F23 - twarda
13.10.18
1. runda klasyf.
vs. Eleftherios Theodorou2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F22 - twarda
07.10.18
2. runda klasyf.
vs. Mattia Rossi2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
06.10.18
1. runda klasyf.
vs. Tim Riedel6-3, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan Kazakhstan F8 - ceglana
23.09.18
2. runda klasyf.
vs. Vladislav Dubinsky6-711, 5-7 porażkaszczegóły meczu
22.09.18
1. runda klasyf.
vs. Rostislav Galfinger5-7, 6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F6 - ceglana
14.08.18
1. runda
vs. Oleg Khotkov1-6, 6-4, 2-6 porażkaszczegóły meczu
13.08.18
Klasyf.
vs. Bulat Galiev6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
12.08.18
1. runda klasyf.
vs. Stepan Beresnev7-5, 7-62 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F5 - ceglana
05.08.18
1. runda klasyf.
vs. Roman Nashatyrkin6-2, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F4 - ceglana
31.07.18
1. runda
vs. Anton Zaitcev6-4, 1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
30.07.18
Klasyf.
vs. Sergey Dorozhkin6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
30.07.18
2. runda klasyf.
vs. Bulat Galiev6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
29.07.18
1. runda klasyf.
vs. Roman Nashatyrkin6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia Georgia F2 - ceglana
16.07.18
2. runda klasyf.
vs. Grigoriy Lomakin6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
16.07.18
Klasyf.
vs. Nikita Mashtakov4-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
14.07.18
1. runda klasyf.
vs. Renat Sakhabutdinov5-7, 6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Turkey F22 - ceglana
03.06.18
2. runda klasyf.
vs. Ivan Krivic5-7, 6-2, 6-76 porażkaszczegóły meczu
02.06.18
1. runda klasyf.
vs. Scott Duncan6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Turkey F21 - ceglana
28.05.18
Klasyf.
vs. Igor Saveljic6-3, 2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
27.05.18
2. runda klasyf.
vs. Erwin Troebinger3-6, 6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
26.05.18
1. runda klasyf.
vs. Philip Bachmaier6-73, 7-65, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F17 - ceglana
07.05.18
Klasyf.
vs. Anton Magnusson3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
06.05.18
1. runda klasyf.
vs. Omar Magdy Ezzeldin6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F16 - ceglana
28.04.18
1. runda klasyf.
vs. Vladislav Dubinsky6-72, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F15 - ceglana
22.04.18
2. runda klasyf.
vs. Jeff Guerrero3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F14 - twarda
15.04.18
1. runda klasyf.
vs. Federico Rebecchini4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F13 - twarda
08.04.18
2. runda klasyf.
vs. Romain Bauvy2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
<