MECZ
24.05.17 | 1. runda | Dominik Suc | Scott Puodziunas | 3-6, 6-3, 6-0 | Czech Republic | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dominik Suc | Scott Puodziunas | |
1. podanie % | 42/79 (53%) | 53/87 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/42 (67%) | 28/53 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/37 (51%) | 14/34 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/87 (52%) | 32/79 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/166 (55%) | 74/166 (45%) |
Double foul | 6 | 5 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dominik Suc vs. Scott Puodziunas - Wzajemne mecze
24.05.17 | 1. runda | Dominik Suc | Scott Puodziunas | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Czech Republic | ceglana |
Dominik Suc form & Scott Puodziunas form
Dominik Suc - ostatnie mecze
Czech Republic - halowa | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Lukas Vejvara | 2-6, 1-1, - Dominik Suc - krecz | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
29.07.17 2. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Galarza | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.17 1. runda klasyf. | vs. Matej Vocel | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
29.05.17 Klasyf. | vs. Riccardo Maiga | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Matej Panik | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
25.05.17 2. runda | vs. Paul Woerner | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.17 1. runda | vs. Scott Puodziunas | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Marko Pasalic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.17 Klasyf. | vs. Tomas Liska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F3 - twarda | ||||
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
01.08.16 Klasyf. | vs. Markus Eriksson | 7-62, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.16 2. runda klasyf. | vs. Mauricio Astorga | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.16 1. runda klasyf. | vs. Clement Geens | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Slovakia F1 - ceglana | ||||
28.07.16 2. runda | vs. Filipp Kekercheni | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.07.16 1. runda | vs. Samuel Hodor | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Poland F4 - ceglana | ||||
13.06.16 2. runda klasyf. | vs. Dominik Nazaruk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.16 Klasyf. | vs. Michal Dembek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
25.05.16 1. runda | vs. Hubert Hurkacz | 6-74, 0-1, - Dominik Suc - krecz | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
16.05.16 Klasyf. | vs. Marcel Waloch | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Pavel Motl | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
11.05.16 1. runda | vs. Libor Salaba | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Azerbaijan F2 - dywanowa | ||||
03.02.16 1. runda | vs. Borna Gojo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Azerbaijan F1 - dywanowa | ||||
26.01.16 1. runda | vs. Peter Vajda | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
30.11.15 1. runda | vs. Vaclav Safranek | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
23.11.15 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F11 - twarda | ||||
09.11.15 1. runda | vs. Matvey Khomentovskiy | 7-63, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.15 2. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F10 - twarda | ||||
02.11.15 1. runda | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 6-2, 6-77 | szczegóły meczu |
Scott Puodziunas - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Edward Winter | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Edward Winter | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Chen Dong | 6-74, 7-63, 5-10 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Jayden Court | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.20 1. runda | vs. Tai Sach | 7-610, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Moerani Bouzige | 5-7, - Scott Puodziunas - krecz | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Dane Sweeny | 4-6, 7-66, 10-11 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Casey Hoole | 6-3, 5-4 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Brandon Walkin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-5 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Philip Sekulic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Geelong - trawiasta | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Luke Saville | 6-72, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
07.03.20 Półfinał | vs. Rio Noguchi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
06.03.20 2. runda | vs. Luke Saville | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.20 1. runda | vs. James Ibrahim | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Blazo N Djurovic | 7-64, 6-73, 10-4 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Matthew Scheers | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Tai Sach | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Toowoomba - twarda | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. James Ibrahim | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ryan Laubser | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tristan Schoolkate | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Matej Sabanov | 7-66, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Merino | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Albury - trawiasta | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Michael Look | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.19 Klasyf. | vs. David Barclay | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.19 1. runda klasyf. | vs. Edward Bourchier | 7-62, 7-66 | szczegóły meczu |