MECZ
14.03.16 | 1. runda klasyf. | Dominik Sproch | Kaysar Bekimov | 6-4, 6-1 | Azerbaijan F5 | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
SÅ‚owacja
23.07.93, 30 lat
13536 $
23.07.93, 30 lat
13536 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kazachstan
12.12.89, 34 lat
12.12.89, 34 lat
Dominik Sproch vs. Kaysar Bekimov - Wzajemne mecze
14.03.16 | 1. runda klasyf. | Dominik Sproch | Kaysar Bekimov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Azerbaijan F5 | dywanowa |
Dominik Sproch form & Kaysar Bekimov form
Dominik Sproch - ostatnie mecze
Slovakia F2 - ceglana | ||||
01.08.18 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague Challenger - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Vaclav Safranek | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poprad Tatry - ceglana | ||||
18.06.18 1. runda | vs. Andrej Glvac | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Poland F4 - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Vit Kopriva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.18 Klasyf. | vs. Michal Bedra | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Daniel Kossek | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Bartosz Radoszewski | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F35 - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Berk Iliescu | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Ahmet Onur Guney | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Slovakia F3 - ceglana | ||||
10.08.17 2. runda | vs. Filip Horansky | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.17 1. runda | vs. Darko Bojanovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Slovakia F2 - ceglana | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Lukas Klein | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Slovakia F1 - ceglana | ||||
25.07.17 1. runda | vs. Tomas Liska | 6-3, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Peter Samosi | - | szczegóły meczu | |
Poprad Tatry - ceglana | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Martin Klizan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Filip Dolezel | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Radomir Vyhlas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
02.05.17 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F2 - twarda | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Matvey Khomentovskiy | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F1 - twarda | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F42 - twarda | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Ferrando | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - twarda | ||||
10.10.16 2. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.16 Klasyf. | vs. Daniel Cox | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
Slovakia F4 - ceglana | ||||
17.08.16 1. runda | vs. Marek Semjan | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trnava Challenger - ceglana | ||||
09.08.16 1. runda | vs. Roman Jebavy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Slovakia F2 - ceglana | ||||
02.08.16 1. runda | vs. Patrik Fabian | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague Challenger - ceglana | ||||
23.07.16 1. runda klasyf. | vs. Patrik Rosenholm | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austria F3 - ceglana | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Philip Bachmaier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.16 2. runda klasyf. | vs. Marcel Waloch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Kaysar Bekimov - ostatnie mecze
M15 Minsk - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zgirovsky | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
03.10.16 2. runda klasyf. | vs. Andrei Levine | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Danilov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
19.09.16 2. runda klasyf. | vs. Abror Isakov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.16 Klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Sultan Narbekov | 6-4, 4-6, 3-2, Sultan Narbekov - krecz | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
23.07.16 1. runda klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
26.04.16 1. runda | vs. Maxim Dubarenco | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
18.04.16 1. runda klasyf. | vs. Jae-Min Seol | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Azerbaijan F6 - dywanowa | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Vazha Shubladze | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Azerbaijan F5 - dywanowa | ||||
14.03.16 1. runda klasyf. | vs. Dominik Sproch | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Azerbaijan F4 - dywanowa | ||||
07.03.16 Klasyf. | vs. Stanislav Korshunov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.03.16 1. runda klasyf. | vs. Rasul Gojayev | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
25.01.16 1. runda klasyf. | vs. Lakshit Sood | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F1 - halowa | ||||
18.01.16 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Resnyanskiy | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
12.10.15 1. runda klasyf. | vs. Alexei Filenkov | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
05.10.15 1. runda klasyf. | vs. Timur Razmaitov | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
26.07.15 Klasyf. | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.15 2. runda klasyf. | vs. Timur Khabibulin | Timur Khabibulin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Esipov | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.06.15 Klasyf. | vs. Grisha Reytman | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
01.06.15 1. runda klasyf. | vs. Azizhon Turgunov | 7-65, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
27.04.15 1. runda klasyf. | vs. Rasul Akhmadaliev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.04.15 Klasyf. | vs. Dmitry Mnushkin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
20.04.15 1. runda klasyf. | vs. Grant Mirzoyan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.04.15 Klasyf. | vs. Ilya Lebedev | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
13.04.15 1. runda klasyf. | vs. Kuatbek Abiyev | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
06.04.15 1. runda klasyf. | vs. Pavel Tsoy | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
26.01.15 Klasyf. | vs. Oybek Abdurahimov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |