MECZ
21.08.19 | Klasyf. | Dominik Recek | Mats Hermans | 6-0, 6-1 | M25 Schlieren | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dominik Recek | Mats Hermans | |
1. podanie % | 21/29 (72%) | 32/44 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/21 (95%) | 13/32 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/8 (50%) | 2/12 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/44 (66%) | 5/29 (17%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/73 (73%) | 20/73 (27%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
19.02.95, 29 lat
18926 $
19.02.95, 29 lat
18926 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
06.04.96, 27 lat
33666 $
06.04.96, 27 lat
33666 $
Dominik Recek vs. Mats Hermans - Wzajemne mecze
21.08.19 | Klasyf. | Dominik Recek | Mats Hermans | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Schlieren | ceglana |
Dominik Recek form & Mats Hermans form
Dominik Recek - ostatnie mecze
M25 Pardubice - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Mats Hermans - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Niccolo Catini | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mike Loccisano | Mike Loccisano - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
24.11.22 1. runda | vs. Tao Mu | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.22 Klasyf. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yoav Levy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.22 2. runda klasyf. | vs. Tomi Van Den Ham | 2-6, 3-3, - Mats Hermans - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Koksijde - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.22 Klasyf. | vs. Aaron James Williams | 7-5, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Hugo Pierre | 6-0, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Meerbusch - ceglana | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Jurgen Briand | 6-3, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Lars Johann | 3-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Basaran Simsek | - Mats Hermans - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Calin Manda | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-64, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Mate Voros | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Andrea Borroni | 7-62, 1-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Togan Makzume | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu |