MECZ
30.07.19 | Klasyf. | Dominik Recek | Manuel Mazza | 0-6, 6-4, 10-6 | M25 Bolzano | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dominik Recek | Manuel Mazza | |
1. podanie % | 37/58 (64%) | 31/60 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/37 (62%) | 19/31 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/21 (24%) | 14/29 (48%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 5/7 (71%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/60 (45%) | 30/58 (52%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/118 (47%) | 63/118 (53%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-3 | Manuel Mazza | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dominik Recek | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-5 | Manuel Mazza | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-6 |
2 | ||
Dominik Recek | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Manuel Mazza | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Dominik Recek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Manuel Mazza | |
0-0 | ||
Dominik Recek | 3-1 | |
0-0, 15-15 | ||
4-1 | Manuel Mazza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dominik Recek | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Manuel Mazza | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Dominik Recek | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Manuel Mazza | |
6-4 |
3 | ||
Dominik Recek | 0-0 | |
0-0, 0-1, 0-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 7-3, 8-3, 9-3, 9-6 | ||
10-6 |
Czechy
19.02.95, 29 lat
18926 $
19.02.95, 29 lat
18926 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Dominik Recek vs. Manuel Mazza - Wzajemne mecze
30.07.19 | Klasyf. | Dominik Recek | Manuel Mazza | 0-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | M25 Bolzano | ceglana |
Dominik Recek form & Manuel Mazza form
Dominik Recek - ostatnie mecze
M25 Pardubice - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Manuel Mazza - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giannicola Misasi | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Toby Martin | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Forli - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Cayetano March | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
29.07.23 Półfinał | vs. Andrea Picchione | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Filippo Speziali | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Fabio De Michele | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Luca Fantini | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cattolica - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
18.06.23 Finał | vs. Marcello Serafini | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Ćwierćfinał | vs. Andrea Guerrieri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Alessandro Pecci | 7-5, 1-0, Alessandro Pecci - krecz | szczegóły meczu | |
16.06.23 2. runda | vs. Luca Castagnola | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Maximilian Figl | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Calin Manda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.23 2. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Giorgio Tabacco | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Julien Evrard (1998) | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.23 Klasyf. | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Darrshan Suresh | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |