Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
06.08.92, 31 lat
15368 $
06.08.92, 31 lat
15368 $
Dominik Palan vs. Yahor Yatsyk - Wzajemne mecze
26.11.18 | Klasyf. | Dominik Palan | Yahor Yatsyk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Tunisia F42 | twarda |
Dominik Palan form & Yahor Yatsyk form
Dominik Palan - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Oliver Crawford | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 0-1, - Dominik Palan - krecz | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Raphael Collignon | 6-71, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Arthur Weber | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. David Pichler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Yunseok Jang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Li Tu | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Ye Cong Mo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lloyd Harris | 3-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
20.09.23 Klasyf. | vs. Dane Sweeny | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 6-3, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Yan Bai | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Rio Noguchi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Filip Peliwo | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 7-60, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Jie Cui | 3-6, - Dominik Palan - krecz | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Duckhee Lee | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Luca Castelnuovo | 7-69, 3-6, 7-610 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Hanyi Liu | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu |
Yahor Yatsyk - ostatnie mecze
Qatar F6 - twarda | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Claudio Mircea | - Yahor Yatsyk - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Qatar F5 - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 0-4, - Yahor Yatsyk - krecz | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Michael-John Every | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
26.11.18 Klasyf. | vs. Dominik Palan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Mayeul Darras | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Matteo Gostoli | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F41 - twarda | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Michael Zhu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Arturs Lazdins | 0-3, - Yahor Yatsyk - krecz | szczegóły meczu | |
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Daniil Khitrou | 6-2, 4-1, Daniil Khitrou - krecz | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Daniil Khitrou | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
France F15 - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ramazan Nureev | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
France F13 - twarda | ||||
08.07.18 Klasyf. | vs. Mathieu Scaglia | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Raphael Garbarini | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F12 - ceglana | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Etienne Donnet | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
France F11 - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Theo Arribage | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Alessandro Petrone | 0-6, 2-5, - Yahor Yatsyk - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Ivan Ponomarenko | 6-2, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
07.05.18 Klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 7-5, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.05.18 2. runda klasyf. | vs. Dmytro Slyepkan | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Loick Bruandet | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
16.04.18 Klasyf. | vs. Yan Bondarevskiy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Yusei Fukuoka | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
09.04.18 Klasyf. | vs. Daniil Klimov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Spain F2 - ceglana | ||||
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F1 - ceglana | ||||
16.01.18 1. runda | vs. Luca Giacomini | 3-6, 0-3, - Yahor Yatsyk - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.18 Klasyf. | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.18 2. runda klasyf. | vs. Carlos Vicente Martinez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |