MECZ
25.02.19 | Klasyf. | Dominik Nazaruk | Matteo Meneghetti | 6-1, 6-1 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Polska
14.10.96, 27 lat
14.10.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
27.04.98, 25 lat
27.04.98, 25 lat
Dominik Nazaruk vs. Matteo Meneghetti - Wzajemne mecze
25.02.19 | Klasyf. | Dominik Nazaruk | Matteo Meneghetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Dominik Nazaruk form & Matteo Meneghetti form
Dominik Nazaruk - ostatnie mecze
M15 Lodz - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Krystof Zapsky | 4-6, 2-2, - Dominik Nazaruk - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Gdynia - ceglana | ||||
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Harry Wendelken | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Antonin Stepanek | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
29.07.20 1. runda | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Piotr Grynkowski | 7-6, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Wojciech Marek | 6-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tim Heger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Roi Ginat | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jordan Hasson | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Relja Eskic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Luke Servaes | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Pelle Boerma | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Zsombor Piros | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Eduard Vlasceanu | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Magd Abou El Ezz | 6-1, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Michael Shaw | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Sergis Kyratzis | 7-62, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Pawel Jankowiak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Bydgoszcz - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Genaro Alberto Olivieri | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Matteo Meneghetti - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Karim Ibrahim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Oleg Kolninov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Julian Desousa | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Covato | 4-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Seyed Hasan Mousavi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Peter Nad | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Juan Mano | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Arcila | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nil Boixader Roca | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ziad Hemida | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. George Gregoriou | 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Gabriel Bara | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mykhailo Mossur | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yash Chaurasia | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Daniel Ibragimov | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sarthak Suden | 6-74, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 3-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Manuel La Serna | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Abelevich | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gal Emersic Potocnik | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 6-0, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu |