MECZ
21.08.17 | 1. runda klasyf. | Dominik Langmajer | Luke Gerry | 6-2, 2-6, 6-1 | Poland F10 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
21.08.99, 24 lat
21.08.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
05.10.92, 31 lat
05.10.92, 31 lat
Dominik Langmajer vs. Luke Gerry - Wzajemne mecze
21.08.17 | 1. runda klasyf. | Dominik Langmajer | Luke Gerry | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | Poland F10 | ceglana |
Dominik Langmajer form & Luke Gerry form
Dominik Langmajer - ostatnie mecze
M15 Trnava - halowa | ||||
05.12.22 1. runda klasyf. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Marek Nano | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Dennis Dragomirov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
15.03.22 Klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Nathan Eugster | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.03.22 2. runda | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.03.22 1. runda | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-1, Marek Gengel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.02.22 2. runda | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Melnik | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.22 2. runda klasyf. | vs. Deney Wassermann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ostrava - halowa | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
25.10.21 Klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Paolo Schiavone | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Matyas Cerny | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Warren Sinius | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ricany - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Martin Machala | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Omar Brigida | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gdynia - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Grodzisk - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mark Owen Endler | 6-3, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gaiba - trawiasta | ||||
07.06.21 1. runda klasyf. | vs. Francesco Vilardo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Luke Gerry - ostatnie mecze
Belgium F12 - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Hidekazu Ina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Stijn Slump | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Poland F11 - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Krzysztof Mlazga | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Poland F10 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Dominik Langmajer | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F5 - ceglana | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Harry Skinner | 0-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Marc Haelker | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Poland F8 - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Patryk Krolik | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Daniel Trcka | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - twarda | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Pol Fernandez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F12 - twarda | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sergi Fontcuberta | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F4 - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Mats Hermans | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F10 - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Bernardo Teixeira | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Mason Recci | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F24 - ceglana | ||||
19.06.17 Klasyf. | vs. Mario Vilella Martinez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Rasul Gojayev | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Oezen Usakli | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nikola Slavic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Australia F5 - ceglana | ||||
30.03.15 1. runda klasyf. | vs. Omar Fields | 1-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.03.15 2. runda klasyf. | vs. Nikolai Storch | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Australia F4 - ceglana | ||||
23.03.15 1. runda klasyf. | vs. Ivan Goluza | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Australia F3 - trawiasta | ||||
09.03.15 1. runda klasyf. | vs. Dimitar Mirceski | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.15 2. runda klasyf. | vs. Mislav Bosnjak | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Australia F2 - twarda | ||||
02.03.15 1. runda klasyf. | vs. Paulis Pignata | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.15 2. runda klasyf. | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.15 Klasyf. | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Australia F1 - twarda | ||||
23.02.15 1. runda klasyf. | vs. Alex Silcock | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Australia F10 - twarda | ||||
17.11.14 1. runda klasyf. | vs. Blade Fong | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Australia F9 - twarda | ||||
10.11.14 2. runda klasyf. | vs. Sean Carson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.14 1. runda klasyf. | vs. Antoni Trajkovski | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu |