MECZ
11.12.17 | 2. runda klasyf. | Dominik Barton | Anze Loviscek | 3-0, - krecz | Egypt F38 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
05.04.98, 26 lat
05.04.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowenia
26.08.96, 27 lat
26.08.96, 27 lat
Dominik Barton vs. Anze Loviscek - Wzajemne mecze
11.12.17 | 2. runda klasyf. | Dominik Barton | Anze Loviscek | 3-0, Anze Loviscek - krecz | szczegóły meczu | Egypt F38 | ceglana |
Dominik Barton form & Anze Loviscek form
Dominik Barton - ostatnie mecze
M25 Palm - ceglana | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Alan Kohen | 7-65, 6-75, 8-10 | szczegóły meczu | |
USA F32 - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Robert Kelly | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Enzo Brida | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Egypt F38 - ceglana | ||||
15.12.17 Ćwierćfinał | vs. Pavel Krainik | 7-5, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.12.17 2. runda | vs. Arjun Kadhe | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.17 1. runda | vs. Lukasz Kozielski | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Anze Loviscek | 3-0, Anze Loviscek - krecz | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Lukasz Kozielski | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Michal Lusovsky | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Egypt F37 - ceglana | ||||
06.12.17 1. runda | vs. Szymon Walkow | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Hassan Bassel | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandros Dinopoulos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F36 - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Michal Lusovsky | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Washi Gervais | 4-6, 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Georg Winkler | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Dominik Nazaruk | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Szymon Walkow | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Slovakia F1 - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Matous Vitasek | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Stepan Rinko | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Marek Rehacek | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Jiri Vachtl | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Antonin Bolardt | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Tadeas Paroulek | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
05.12.16 1. runda | vs. Matej Vocel | 6-0, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Daniel Velek | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.16 Klasyf. | vs. Dominik Langmajer | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
26.10.16 1. runda | vs. Mikolaj Jedruszczak | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.16 Klasyf. | vs. Jakub Novak (CZE) | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.16 1. runda klasyf. | vs. Tomas Frommel | 6-1, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu |
Anze Loviscek - ostatnie mecze
Chile F3 - ceglana | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F29 - ceglana | ||||
26.10.18 | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 0-6, - Anze Loviscek - krecz | szczegóły meczu | |
USA F28b - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Amilcar Ibarra Barreda | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F6 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Seongbin Sim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Hyun Su Ro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dae-Hee Lee | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F3 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Niclas Genovese | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F2 - twarda | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. William Bushamuka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Anshumat Srivastava | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F3 - twarda | ||||
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Ki Su Jung | 0-5, - Anze Loviscek - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F38 - ceglana | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Dominik Barton | 0-3, - Anze Loviscek - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F37 - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Adrian Exposito | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F36 - ceglana | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Daniil Zarichanskyy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F34 - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - ceglana | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
20.03.17 | vs. Matthias Angerbauer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F6 - ceglana | ||||
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Milos Nikolic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Tadija Simic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Austria F7 - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Bernie Schranz | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.16 2. runda klasyf. | vs. Hanqing Wang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.16 Klasyf. | vs. Goran Markovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Andrei Patrui | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Sorin Andrei Iordache | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Evgeniy Bankov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Mihailo Samardzija | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.16 2. runda klasyf. | vs. Daniel Uhlig | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F5 - ceglana | ||||
02.05.16 2. runda klasyf. | vs. Antun Vidak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
04.04.16 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |