MECZ
14.07.14 | 1. runda | Dominic Weidinger | Alexander Erler | 6-3, 6-3 | Austria F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dominic Weidinger vs. Alexander Erler - Wzajemne mecze
03.07.17 | 1. runda | Alexander Erler | Dominic Weidinger | 6-1, 2-0, Alexander Erler - krecz | szczegóły meczu | Austria F1 | ceglana |
29.08.16 | 1. runda | Dominic Weidinger | Alexander Erler | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | Austria F8 | ceglana |
14.07.14 | 1. runda | Dominic Weidinger | Alexander Erler | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Austria F4 | ceglana |
Dominic Weidinger form & Alexander Erler form
Dominic Weidinger - ostatnie mecze
Egypt F16 - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Anze Arh | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F15 - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 0-4, - Dominic Weidinger - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Ashraf El Sayed | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Egypt F14 - twarda | ||||
16.04.18 Klasyf. | vs. Boris Fassbender | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Egypt F9 - twarda | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Alexei Filenkov | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Egypt F8 - twarda | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Kazuki Nishiwaki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ricci | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Egypt F37 - ceglana | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Manfred Fellin | 5-7, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F36 - ceglana | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Karol Drzewiecki | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
27.09.17 1. runda | vs. Thomas Statzberger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F35 - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Kevin Kaczynski | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hungary F8 - ceglana | ||||
06.09.17 2. runda | vs. Thomas Statzberger | 0-5, - Dominic Weidinger - krecz | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 7-62, 7-62 | szczegóły meczu | |
Hungary F7 - ceglana | ||||
31.08.17 Ćwierćfinał | vs. Markus Eriksson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.17 2. runda | vs. Mate Delic | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Daniel Rabas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Austria F6 - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Toby Martin | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
02.08.17 1. runda | vs. Matias Zukas | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
26.07.17 2. runda | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.17 1. runda | vs. Petr Hajek | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Austria F3 - ceglana | ||||
18.07.17 1. runda | vs. Christian Oliveira | 6-3, 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
Austria F2 - ceglana | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Jonas Trinker | 1-6, 7-5, 6-71 | szczegóły meczu | |
Austria F1 - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda | vs. Alexander Erler | 1-6, 0-2, - Dominic Weidinger - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F21 - ceglana | ||||
31.05.17 1. runda | vs. Fernando Romboli | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Kerim Han Bilgin | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu |
Alexander Erler - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cagliari Challenger - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
16.05.22 Klasyf. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 2 - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 1 - twarda | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |