MECZ
09.10.17 | 2. runda klasyf. | Domagoj Biljesko | Laelson Rodrigues | 6-1, 6-2 | Turkey F38 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
02.08.99, 24 lat
02.08.99, 24 lat
Domagoj Biljesko vs. Laelson Rodrigues - Wzajemne mecze
09.10.17 | 2. runda klasyf. | Domagoj Biljesko | Laelson Rodrigues | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Turkey F38 | ceglana |
Domagoj Biljesko form & Laelson Rodrigues form
Domagoj Biljesko - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.23 1. runda | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
29.06.23 1. runda | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.22 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
29.11.22 Klasyf. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Laelson Rodrigues - ostatnie mecze
M25 Maceio - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Victor Alvares De Castro Rocha | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.01.24 2. runda klasyf. | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Mahir Dalwani | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Paul Werren | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yitao Cao | 7-5, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.12.23 2. runda klasyf. | vs. Artur Kukasian | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda klasyf. | vs. Dorian Kos | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Mehdi Sadaoui | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Marincas | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Boris Stojanovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. John Sperle | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Samir Mustafin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stijn Slump | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ji Qi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nahuel Fernandez | 7-63, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Vitor Leal | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Bruno Fernandez | 1-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lucio Ratti | 0-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ramiro Gilles | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Arequipa - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Josue Guzman | 5-7, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |