MECZ
08.09.17 | Ćwierćfinał | Domagoj Biljesko | Daniel Appelgren | 6-1, 6-3 | Serbia F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Domagoj Biljesko | Daniel Appelgren | |
1. podanie % | 33/52 (63%) | 34/52 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/33 (73%) | 13/34 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/19 (63%) | 11/18 (61%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/52 (54%) | 16/52 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Domagoj Biljesko vs. Daniel Appelgren - Wzajemne mecze
08.09.17 | Ćwierćfinał | Domagoj Biljesko | Daniel Appelgren | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Serbia F5 | ceglana |
Domagoj Biljesko form & Daniel Appelgren form
Domagoj Biljesko - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.23 1. runda | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
29.06.23 1. runda | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.22 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
29.11.22 Klasyf. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Daniel Appelgren - ostatnie mecze
Sweden F2 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Colin Van Beem | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sweden F1 - ceglana | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F15 - twarda | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Maxime Pauwels | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Alban Meuffels | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Tunisia F14 - twarda | ||||
11.04.18 1. runda | vs. Matej Vocel | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
USA F8 - twarda | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Jake Sands | 0-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
USA F7 - twarda | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Jan Choinski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.18 1. runda | vs. Federico Zeballos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Trent Bryde | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Vasil Kirkov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Guillermo Ucelay Pueyo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F7 - twarda | ||||
22.02.18 2. runda | vs. Attila Balazs | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.18 1. runda | vs. Moritz Thiem | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.18 Klasyf. | vs. Julian Bradley | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Calin Manda | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nikita Mashtakov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F6 - twarda | ||||
14.02.18 1. runda | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.18 Klasyf. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Qatar F6 - twarda | ||||
19.12.17 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Qatar F5 - twarda | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Riccardo Maiga | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Ville-Petteri Ahti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Andrew Watson | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
27.10.17 Półfinał | vs. Zdenek Kolar | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |