MECZ
07.10.18 | 2. runda klasyf. | Dmitrii Baskov | Raz Katz | 6-1, 6-0 | Israel F13 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Moldova
19.12.94, 29 lat
19.12.94, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
28.03.03, 21 lat
28.03.03, 21 lat
Dmitrii Baskov vs. Raz Katz - Wzajemne mecze
07.10.18 | 2. runda klasyf. | Dmitrii Baskov | Raz Katz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Israel F13 | twarda |
Dmitrii Baskov form & Raz Katz form
Dmitrii Baskov - ostatnie mecze
M15 Pune - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Indore - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Filip Bergevi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Arjun Mahadevan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.03.21 Klasyf. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Catani | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Lucknow - twarda | ||||
02.03.21 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.21 Klasyf. | vs. Rishi Reddy | 5-7, 7-65, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Jatin Dahiya | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Glenn Smits | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 7-5, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 6-3, 15-13 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Radu Mihai Papoe | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 6-0, 4-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 4-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Yehayan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.19 Klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 4-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Nemanja Subanovic | 6-73, 6-0, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Teodor Giusca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Sonkin | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Ran Amar | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |
Raz Katz - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. David Quayle | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Markus Malaszszak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Matteo Liusso | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sergio Mantoni | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Herzlia - twarda | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Issei Okamura | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Yoav Levy | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.23 2. runda klasyf. | vs. Lev Levyatov | 5-7, 6-0, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Roda - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ori Baron | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Goor Adiv | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Max Benaim | 7-65, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Igor Dudun | 2-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
25.04.23 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ushakov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Kai Lemstra | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Mark Neyelov | 0-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Niklas Koch | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Matas Vasiliauskas | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Cervenak | 6-76, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jerusalem - twarda | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Mark Neyelov | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Oryan Zohar | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu |