MECZ
25.03.13 | 1. runda klasyf. | Dmitri Marfinsky | Aydyn Akhmetshin | 6-2, 6-2 | Russia F4 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
26.08.89, 34 lat
10022 $
26.08.89, 34 lat
10022 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
20.10.94, 29 lat
20.10.94, 29 lat
Dmitri Marfinsky vs. Aydyn Akhmetshin - Wzajemne mecze
25.03.13 | 1. runda klasyf. | Dmitri Marfinsky | Aydyn Akhmetshin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Russia F4 | halowa |
Dmitri Marfinsky form & Aydyn Akhmetshin form
Dmitri Marfinsky - ostatnie mecze
Russia F4 - ceglana | ||||
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alexey Baryshev | 5-7, 2-1, - Dmitri Marfinsky - krecz | szczegóły meczu | |
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ruzel Fathullin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F42 - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Moritz Trocker | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - ceglana | ||||
01.05.17 2. runda klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Abdullah Eren Kiran | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - ceglana | ||||
26.05.14 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Polyakov | 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
Turkey F15 - twarda | ||||
05.05.14 1. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - halowa | ||||
17.02.14 Klasyf. | vs. Mikhail Galyamov | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.14 1. runda klasyf. | vs. Stanislav Korshunov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
14.09.13 1. runda klasyf. | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F13 - ceglana | ||||
02.09.13 1. runda | vs. Stanislav Poplavskyy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F12 - ceglana | ||||
26.08.13 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Karusevich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazan Challenger - twarda | ||||
10.08.13 2. runda klasyf. | vs. Denis Matsukevitch | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F10 - ceglana | ||||
05.08.13 1. runda | vs. Andrey Saveliev | 6-3, 5-7, 0-3, - Dmitri Marfinsky - krecz | szczegóły meczu | |
Russia F9 - ceglana | ||||
29.07.13 1. runda | vs. Victor Baluda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
27.05.13 1. runda | vs. Denis Matsukevitch | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
20.05.13 Klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.13 2. runda klasyf. | vs. Svyatoslav Knyazev | 6-76, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F18 - twarda | ||||
06.05.13 1. runda | vs. Gleb Alekseenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - twarda | ||||
29.04.13 1. runda | vs. Mikolaj Jedruszczak | 7-5, 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
29.04.13 2. runda klasyf. | vs. Bernd Kossler | 5-7, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.04.13 Klasyf. | vs. Scott Browne | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - halowa | ||||
25.03.13 Klasyf. | vs. Alexander Zhurbin | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.13 1. runda klasyf. | vs. Aydyn Akhmetshin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.13 1. runda | vs. Anton Galkin | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - halowa | ||||
18.03.13 Klasyf. | vs. Ronald Slobodchikov | 6-2, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.13 1. runda klasyf. | vs. Gennady Ushakov | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - halowa | ||||
25.02.13 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Saldin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.13 1. runda | vs. Sergey Strelkov | 2-6, 0-3, - Dmitri Marfinsky - krecz | szczegóły meczu | |
25.02.13 Klasyf. | vs. Fedor Chervyakov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Aydyn Akhmetshin - ostatnie mecze
Russia F4 - ceglana | ||||
15.06.15 2. runda klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - ceglana | ||||
08.06.15 2. runda klasyf. | vs. Nikita Valentsev | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - ceglana | ||||
01.06.15 1. runda | vs. Richard Muzaev | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazan Challenger - halowa | ||||
14.03.15 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Polyakov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F11 - twarda | ||||
08.12.14 1. runda | vs. Jessy Kalambay | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F10 - twarda | ||||
01.12.14 1. runda | vs. Luca Margaroli | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F10 - ceglana | ||||
08.09.14 2. runda klasyf. | vs. Artur Gusev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - twarda | ||||
11.08.14 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Geller | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda | vs. Miguel Miranda | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.08.14 2. runda | vs. Victor Baluda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
28.07.14 2. runda klasyf. | vs. Rafael Moreno-Higueras | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F3 - twarda | ||||
26.05.14 Klasyf. | vs. Fares Kilani | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.05.14 1. runda | vs. David Perez Sanz | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F2 - twarda | ||||
19.05.14 Klasyf. | vs. Sofiene El Bahri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F1 - twarda | ||||
12.05.14 1. runda | vs. Imran Aswat | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - twarda | ||||
31.03.14 1. runda klasyf. | vs. Alexander Perfilov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F9 - twarda | ||||
24.03.14 1. runda | vs. James Marsalek | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F8 - twarda | ||||
17.03.14 2. runda | vs. Jordi Samper-Montana | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.03.14 1. runda | vs. Ogulcan Deniz | 7-65, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazan Challenger - halowa | ||||
08.03.14 1. runda klasyf. | vs. Andrei Plotniy | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - halowa | ||||
24.02.14 Klasyf. | vs. Alexey Nikiforov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F4 - twarda | ||||
17.02.14 1. runda | vs. Richard Gabb | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F3 - twarda | ||||
10.02.14 1. runda | vs. Anil Yuksel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F2 - twarda | ||||
03.02.14 1. runda | vs. Steven Moneke | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F1 - twarda | ||||
27.01.14 1. runda klasyf. | vs. Ilya Lebedev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F42 - twarda | ||||
21.10.13 1. runda klasyf. | vs. Peter Mick | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - twarda | ||||
14.10.13 1. runda | vs. Luca Margaroli | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - twarda | ||||
07.10.13 1. runda | vs. Kazuma Kawachi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F13 - ceglana | ||||
02.09.13 Klasyf. | vs. Vasiliy Kraynikovskiy | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.13 2. runda klasyf. | vs. Daniil Gordeev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |