MECZ
16.10.17 | 1. runda klasyf. | Dino Bonetta | Muhammad Ragy | 6-0, 6-0 | Egypt F30 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Chorwacja
18.02.99, 25 lat
18.02.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Egipt
26.11.88, 35 lat
26.11.88, 35 lat
Dino Bonetta vs. Muhammad Ragy - Wzajemne mecze
16.10.17 | 1. runda klasyf. | Dino Bonetta | Muhammad Ragy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Egypt F30 | twarda |
Dino Bonetta form & Muhammad Ragy form
Dino Bonetta - ostatnie mecze
Turkey F48 - ceglana | ||||
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Cristian Florentin Voinea | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Turkey F47 - ceglana | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Razvan Marius Codescu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 0-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F46 - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Jakob Johansson-Holm | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F4 - halowa | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Polyakov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F31 - twarda | ||||
23.10.17 Klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Mauricio Alvarez-Guzman | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Egypt F30 - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F5 - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Alexander Babanine | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F7 - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Denys Klok | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Marek Lukacovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Lukas Matic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Domen Gostincar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
24.07.17 Klasyf. | vs. Nicolas Xiviller | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Alexander Bilcik | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Daniel Meier | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Connor Johnson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
20.03.17 | vs. Jiri Vachtl | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F2 - ceglana | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Federico Marchetti | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.17 | vs. Toni Simonovic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Kirill Dmitriev | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F1 - ceglana | ||||
06.03.17 | vs. Nicola Masieri | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Antun Katanec | 4-6, 7-66, 5-7 | szczegóły meczu | |
Croatia F11 - ceglana | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F10 - ceglana | ||||
10.10.16 1. runda klasyf. | vs. Fabian Van Der Lans | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Croatia F4 - ceglana | ||||
22.03.16 1. runda | vs. Vasile Antonescu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Muhammad Ragy - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 1. runda klasyf. | vs. Marcello Serafini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Takashi Saito | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Preston Connor | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alec Beckley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Tomas Papik | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Aboulkassem | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Tom Abelevich | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Iacopo Sada | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Victor Ernaelsteen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Matteo Rizzi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Ahmed Mounir | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nishith Naveen | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ziad Barakat | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Akim Zarichanskyy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rotem Sobol | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Preston Connor | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Kossek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Meaizur Rahman Khan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Stylianos Poutis | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Adrien Guye | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Moritz Trocker | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Razvan Baiant | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F27 - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Guhan Rajan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F26 - twarda | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Danylo Chychin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Omar Elkadi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F24 - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |