MECZ
09.06.18 | 1. runda klasyf. | Dimitar Kuzmanov | Laurent Lokoli | 6-4, 6-4 | Caltanissetta Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dimitar Kuzmanov | Laurent Lokoli | |
1. podanie % | 45/98 (46%) | 34/71 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/45 (76%) | 21/34 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 25/53 (47%) | 20/37 (54%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 1/14 (7%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/71 (42%) | 39/98 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/169 (53%) | 80/169 (47%) |
Double foul | 7 | 1 |
Asy | 1 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Dimitar Kuzmanov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dimitar Kuzmanov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dimitar Kuzmanov | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dimitar Kuzmanov | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dimitar Kuzmanov | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Dimitar Kuzmanov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dimitar Kuzmanov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dimitar Kuzmanov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dimitar Kuzmanov | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dimitar Kuzmanov | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dimitar Kuzmanov vs. Laurent Lokoli - Wzajemne mecze
09.06.18 | 1. runda klasyf. | Dimitar Kuzmanov | Laurent Lokoli | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Caltanissetta Challenger | ceglana |
Dimitar Kuzmanov form & Laurent Lokoli form
Dimitar Kuzmanov - ostatnie mecze
Marrakech - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 7-69, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Sandro Kopp | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Nerman Fatic | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Filip Misolic | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Jules Marie | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Jan Choinski | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Nerman Fatic | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 7-66, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Dan Added | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Billy Harris | 6-0, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-74, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Cem Ilkel | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Alex Molcan | 6-75, - Dimitar Kuzmanov - krecz | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Corentin Moutet | 6-2, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
17.09.23 | vs. Alexander Bublik | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Timofey Skatov | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Vit Kopriva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Dennis Novak | 6-73, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-77, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Benoit Paire | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Ivan Gakhov | 6-2, 2-0, Ivan Gakhov - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Laurent Lokoli - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - krecz | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Arthur Gea | - Laurent Lokoli - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |