MECZ
13.05.18 | 2. runda klasyf. | Diego Matos | Ighor Halmenschlager Reis | 6-2, 6-2 | Brazil F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
16.07.97, 26 lat
16.07.97, 26 lat
Diego Matos vs. Ighor Halmenschlager Reis - Wzajemne mecze
13.05.18 | 2. runda klasyf. | Diego Matos | Ighor Halmenschlager Reis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Brazil F4 | ceglana |
Diego Matos form & Ighor Halmenschlager Reis form
Diego Matos - ostatnie mecze
Cameroon F2 - twarda | ||||
06.12.18 Ćwierćfinał | vs. Evan Furness | 4-6, - Diego Matos - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.18 2. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.18 1. runda | vs. Matt Seeberger | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Cameroon F1 - twarda | ||||
29.11.18 2. runda | vs. Kunal Anand | 2-6, 7-66, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.11.18 1. runda | vs. Cliford Wuyum Nkwain | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F41 - twarda | ||||
20.11.18 Klasyf. | vs. Luca Staeheli | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Simon Musset | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Enzo Machizaud | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F40 - twarda | ||||
12.11.18 Klasyf. | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, - Diego Matos - krecz | szczegóły meczu | |
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Lucas Grandouiller | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Lance Cohen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Italy F34 - ceglana | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Rayan Ghedjemis | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 Klasyf. | vs. Luca George Tatomir | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Portugal F22 - twarda | ||||
22.10.18 Klasyf. | vs. Goncalo Ferreira | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Cameron Price | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Portugal F21 - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Miguel Semmler | 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.18 Klasyf. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. George Davies | 6-4, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nigeria F5 - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Hugo Largo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nigeria F4 - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Aryan Goveas | 3-6, - Diego Matos - krecz | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Paul Emmanuel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F18 - twarda | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Frederico Gil | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Fernando Andre | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F26 - ceglana | ||||
03.09.18 1. runda | vs. Roberto Menendez-Ferre | 7-64, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.09.18 Klasyf. | vs. Victor Rodriguez Gonzalez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Jose Vicent Monsonis Uso | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Ighor Halmenschlager Reis - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Kostka | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-2, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Savelii Shpita | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dev Javia | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mukil Ramanan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Coccioli | 2-6, 0-1, - Ighor Halmenschlager Reis - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Toufik Sahtali | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marco Franzini | 3-1, Marco Franzini - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Luc Koenig | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Monaco | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Beren Tan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.12.22 2. runda klasyf. | vs. Iacopo Sada | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Miles Groom | 6-2, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Sung Ha Yeon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Moroder | 6-78, 7-65, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Amaury Raynel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.22 Klasyf. | vs. Zhengyu Sun | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Edward Pudney | 6-4, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Tom Evans | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Farzan Amiri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alberto Morolli | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Bu Yunchaokete | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
30.10.22 2. runda klasyf. | vs. Udhbhav Nersu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Tiago Silva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 2. runda klasyf. | vs. Adrian Correa | 3-6, 6-0, 10-3 | szczegóły meczu |