MECZ
23.08.19 | Ćwierćfinał | Diego Hidalgo | Jonathan Mridha | 7-61, 7-5 | M25 Poznan | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Diego Hidalgo | Jonathan Mridha | |
1. podanie % | 55/81 (68%) | 56/91 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/55 (76%) | 39/56 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/26 (46%) | 16/35 (46%) |
Zdobyte break-ball | 2/11 (18%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/91 (40%) | 27/81 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/172 (52%) | 82/172 (48%) |
Double foul | 0 | 6 |
Asy | 4 | 10 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Diego Hidalgo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Jonathan Mridha | |
0-0 | ||
Diego Hidalgo | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Diego Hidalgo | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-4 | Jonathan Mridha | |
0-0 | ||
Diego Hidalgo | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30, A-40, 40-40 | ||
5-5 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Diego Hidalgo | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Jonathan Mridha | |
0-0 | ||
7-61 |
2 | ||
Diego Hidalgo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
1-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Diego Hidalgo | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Diego Hidalgo | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Diego Hidalgo | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Diego Hidalgo | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
6-5 | Jonathan Mridha | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Diego Hidalgo vs. Jonathan Mridha - Wzajemne mecze
23.08.19 | Ćwierćfinał | Diego Hidalgo | Jonathan Mridha | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | M25 Poznan | ceglana |
Diego Hidalgo form & Jonathan Mridha form
Diego Hidalgo - ostatnie mecze
Pune - twarda | ||||
31.12.22 1. runda klasyf. | vs. Yuki Bhambri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Milan Challenger - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Houston - ceglana | ||||
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Christian Harrison | - | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
21.02.22 Klasyf. | vs. Arthur Fils | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
25.01.22 1. runda | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.01.22 Klasyf. | vs. Sergio Galdos | 6-1, Sergio Galdos - krecz | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
18.01.22 1. runda | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Blumenau Challenger - ceglana | ||||
10.01.22 Klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago 3 - ceglana | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Shintaro Mochizuki | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santiago 2 - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Ambato Challenger - ceglana | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Quito Challenger - ceglana | ||||
13.09.21 1. runda | vs. Roberto Quiroz | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
19.07.21 Klasyf. | vs. Michael Geerts | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Carlos Matarredona Valor | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
12.07.21 Klasyf. | vs. Michael Geerts | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
05.07.21 Klasyf. | vs. Dayne Kelly | 3-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Igor Sijsling | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tulsa - twarda | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.06.21 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Evan Zhu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Adam El Mihdawy | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Kyle Seelig | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Jonathan Mridha - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - krecz | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Risskov/Aarhus - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |