INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Di Wu vs. Dante Gennaro - Wzajemne mecze
08.07.18 | Klasyf. | Di Wu | Dante Gennaro | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Bastad Challenger | ceglana |
Di Wu form & Dante Gennaro form
Di Wu - ostatnie mecze
Bangkok Challenger - twarda | ||||
16.01.20 Ćwierćfinał | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 3. runda | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.20 2. runda | vs. Illya Marchenko | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.01.20 1. runda | vs. Evan King | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shenzhen Challenger - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningboo Challenger - twarda | ||||
16.10.19 2. runda | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda | vs. Yecong He | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
28.09.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Borna Coric | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
15.09.19 Finał | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.09.19 Półfinał | vs. Yuichi Sugita | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Collin Altamirano | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.09.19 3. runda | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 6-1, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.09.19 2. runda | vs. Marc Polmans | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda | vs. Igor Sijsling | 6-3, Igor Sijsling - krecz | szczegóły meczu | |
Jinan Challenger - twarda | ||||
05.09.19 3. runda | vs. Go Soeda | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 2. runda | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda | vs. Collin Altamirano | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Baotou Challenger - ceglana | ||||
27.08.19 2. runda | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda | vs. Jacob Grills | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chengdu Challenger - twarda | ||||
01.08.19 3. runda | vs. Hyeon Chung | 6-74, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 2. runda | vs. Chuhan Wang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
20.06.19 3. runda | vs. Gleb Sakharov | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
19.06.19 2. runda | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
Shymkent Challenger - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Andrey Golubev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - ceglana | ||||
05.06.19 2. runda | vs. Andrej Martin | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda | vs. Aleksandar Vukic | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
13.05.19 1. runda | vs. Roy Smith | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Dante Gennaro - ostatnie mecze
M15 Varna - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Tim Heger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda | vs. Nicolas Alvarez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Marko Tepavac | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Matvey Khomentovskiy | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Admir Kalender | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Hugo Gaston | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Getxo - ceglana | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Federico Zeballos | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Simon Beaupain | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Eric Caleguer | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Max Houkes | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Reus - ceglana | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Johan Nikles | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manama - twarda | ||||
20.03.19 2. runda | vs. Isaac Stoute | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.19 1. runda | vs. Pere Riba | 2-1, Pere Riba - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.02.19 1. runda | vs. Damien Wenger | 0-6, 0-2, - Dante Gennaro - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
29.01.19 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
24.01.19 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.01.19 1. runda | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
15.01.19 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 0-1, - Dante Gennaro - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
09.01.19 1. runda | vs. Dennis Uspensky | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F29 - ceglana | ||||
29.11.18 2. runda | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-77, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Manfred Fellin | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - ceglana | ||||
25.11.18 Finał | vs. Edris Fetisleam | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.18 Półfinał | vs. Dejan Katic | 6-4, 1-0, Dejan Katic - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.18 Ćwierćfinał | vs. Facundo Juarez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.18 2. runda | vs. Benjamin Dhoe | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.18 1. runda | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
19.11.18 Finał | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |