Rosja
26.05.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Kazachstan
31.10.98, 25 lat
Słowacja
31.07.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Serbia
07.03.88, 36 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Denys Klok/Tomas Liska vs. Klim Ivanov/Dejan Katic - Wzajemne mecze
Denys Klok form & Klim Ivanov form
Denys Klok/Tomas Liska - ostatnie mecze
Klim Ivanov/Dejan Katic - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana |
14.01.19 1. runda | vs. Ivan Sabanov/Matej Sabanov | 3-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
Turkey F41 - ceglana |
17.12.18 1. runda | vs. George Botezan/Razvan Marius Codescu | 2-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
Turkey F38 - ceglana |
26.11.18 1. runda | vs. Yeongseok Jeong/Uisung Park | 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
Turkey F28 - ceglana |
17.09.18 1. runda | vs. Oleg Besednikov/Ivan Ponomarenko | 6-3, 7-63 | | szczegóły meczu |
17.09.18 Ćwierćfinał | vs. Vadim Alekseenko/Shahin Khaledan | 3-6, 1-2, - Klim Ivanov/Dejan Katic - krecz | | szczegóły meczu |
Serbia F5 - ceglana |
03.09.18 1. runda | vs. Denys Klok/Tomas Liska | 5-7, 3-6 | | szczegóły meczu |
Serbia F4 - ceglana |
27.08.18 1. runda | vs. Ondrej Krstev/Tadeas Paroulek | 1-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
Ukraine F3 - ceglana |
21.05.18 1. runda | vs. Nikita Mashtakov/Giorgio Ricca | 4-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
Ukraine F1 - ceglana |
07.05.18 1. runda | vs. Denis Parshutin/Daniil Strelchenko | 6-2, 5-7, 8-10 | | szczegóły meczu |
Egypt F13 - twarda |
09.04.18 1. runda | vs. Conor Macdonald/Philip Sikman | 5-7, 7-5, 8-10 | | szczegóły meczu |
Egypt F12 - twarda |
02.04.18 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili/Lucas Miedler | 1-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Egypt F11 - twarda |
26.03.18 1. runda | vs. Niklas Johansson/Oleg Khotkov | 6-76, 6-4, 6-10 | | szczegóły meczu |
Egypt F10 - twarda |
19.03.18 1. runda | vs. Hady Habib/Giovani Samaha | 2-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Egypt F9 - twarda |
12.03.18 1. runda | vs. Alexander Erler/Jaroslav Pospisil | 1-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
Egypt F8 - twarda |
05.03.18 1. runda | vs. Raphael Baltensperger/Mirko Martinez | 1-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Tunisia F40 - ceglana |
18.12.17 1. runda | vs. Boris Butulija/Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
Tunisia F39 - ceglana |
11.12.17 1. runda | vs. Gennaro Orazzo/Benjamin Winter Lopez | 2-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
Tunisia F38 - ceglana |
04.12.17 1. runda | vs. Boris Butulija/Nikola Ciric | 4-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Tunisia F37 - ceglana |
27.11.17 1. runda | vs. Diego Hidalgo/Goncalo Oliveira | 1-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
Tunisia F36 - ceglana |
20.11.17 1. runda | vs. Alessandro Luisi/Antonio Zucca | 5-7, 3-6 | | szczegóły meczu |
Tunisia F28 - ceglana |
25.09.17 1. runda | vs. Laurent Rochette/Pol Toledo Bague | 2-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
Tunisia F27 - ceglana |
18.09.17 1. runda | vs. Florent Bax/Louis Dussin | 4-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
Russia F5 - twarda |
31.07.17 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin/Saida'Lo Saidkarimov | 6-74, 3-6 | | szczegóły meczu |
Russia F4 - twarda |
24.07.17 1. runda | vs. Pavel Kotov/Nikita Valentsev | 4-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Russia F3 - twarda |
03.07.17 1. runda | vs. Richard Muzaev/Vladimir Polyakov | 2-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Bosnia & - ceglana |
05.06.17 1. runda | vs. Tomislav Brkic/Milan Radojkovic | 4-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Serbia F6 - ceglana |
05.09.16 1. runda | vs. Stefan Panic/Lukas Vejvara | 2-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
Macedonia F3 - ceglana |
04.07.16 1. runda | vs. Shendrit Deari/Vullnet Tashi | 4-6, 3-6 | | szczegóły meczu |