MECZ
10.06.19 | Klasyf. | Denys Klok | Matthew Dellavedova | 6-2, 6-3 | M15 Kaltenkirchen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Denys Klok vs. Matthew Dellavedova - Wzajemne mecze
10.06.19 | Klasyf. | Denys Klok | Matthew Dellavedova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Kaltenkirchen | ceglana |
Denys Klok form & Matthew Dellavedova form
Denys Klok - ostatnie mecze
M15 Shymkent - ceglana | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-5, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Erik Arutiunian | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Liam Gavrielides | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Lasse Poertner | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
02.03.24 Ćwierćfinał | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Evgenii Tiurnev | - | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 2. runda | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Matthew Dellavedova - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
11.04.24 Ćwierćfinał | vs. Yshai Oliel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 2. runda | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 6-71, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Johan Nikles | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Tarragona - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 0-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-3, - Matthew Dellavedova - krecz | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mathys Erhard | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Keegan Smith | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Matt Ponchet | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
29.01.24 1. runda | vs. James McCabe | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Alex Bolt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Maestrelli | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Papamoa - twarda | ||||
23.12.23 Finał | vs. Jacob Bradshaw | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Półfinał | vs. Jack Loutit | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Isaac Becroft | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Diego Quispe-Kim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.23 2. runda | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
16.12.23 Finał | vs. Matt Kuhar | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emile Hudd | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Półfinał | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |