MECZ
11.03.19 | 1. runda klasyf. | Dennis Uspensky | Tomas Liska | 6-4, 7-65 | M15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
31.07.98, 25 lat
18322 $
31.07.98, 25 lat
18322 $
Dennis Uspensky vs. Tomas Liska - Wzajemne mecze
11.03.19 | 1. runda klasyf. | Dennis Uspensky | Tomas Liska | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | M15 Tabarka | ceglana |
Dennis Uspensky form & Tomas Liska form
Dennis Uspensky - ostatnie mecze
M15 Kolkata - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Niklas Schell | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 0-3, - Dennis Uspensky - krecz | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Gunjan Jadhav | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Muthu Senthilkumar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Fermin Tenti | 6-72, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Amr Elsayed | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Daniel Michalski | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Manfred Fellin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Nathan Seateun | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Jordi Munoz-Abreu | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. David Perez Sanz | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. S D Prajwal Dev | 4-0, S D Prajwal Dev - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Patrick Foley | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Takanyi Garanganga | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Jake Delaney | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Alex Solanki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Noah Thurner | 7-65, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Fabrizio Ornago | 6-75, 0-1, - Dennis Uspensky - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Muzammil Murtaza | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Luca Tomasetto | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Alexander Weis | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Marc Hofer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
16.08.19 Półfinał | vs. Nikita Mashtakov | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.19 Ćwierćfinał | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.19 2. runda | vs. Ivan Sergeyev | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Tomas Liska - ostatnie mecze
M15 Bratislava - ceglana | ||||
21.08.21 Półfinał | vs. Fabian Marozsan | - Tomas Liska - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
20.08.21 Ćwierćfinał | vs. Robin Stanek | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.21 2. runda | vs. Bastian Malla | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Karl Friberg | 6-3, 2-2, Karl Friberg - krecz | szczegóły meczu | |
17.08.21 Klasyf. | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Andrej Stehlik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Lisandru Rodriguez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Dalibor Svrcina | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Marek Gengel | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.08.20 1. runda | vs. Janos Fekete | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Filip Horansky | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Norbert Gombos | 1-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.20 1. runda | vs. Filip Polasek | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.20 1. runda | vs. Martin Dobry | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Tomas Machac | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Milovice - halowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Filip Michl | 5-7, 7-68, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Duje Kekez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Egill Sigurdsson | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mario Aleksic | 2-6, 7-5, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.09.19 1. runda | vs. Mats Hermans | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |