MECZ
04.08.17 | Półfinał | Denis Yevseyev | Pavel Kotov | 6-4, 6-2 | Russia F5 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Denis Yevseyev | Pavel Kotov | |
1. podanie % | 39/56 (70%) | 43/62 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/39 (72%) | 23/43 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/17 (47%) | 6/19 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/62 (53%) | 20/56 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/118 (58%) | 49/118 (42%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Denis Yevseyev vs. Pavel Kotov - Wzajemne mecze
31.10.21 | 1. runda klasyf. | Pavel Kotov | Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Bergamo Challenger | halowa |
21.04.18 | Finał | Denis Yevseyev | Pavel Kotov | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Kazakhstan F4 | ceglana |
04.08.17 | Półfinał | Denis Yevseyev | Pavel Kotov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Russia F5 | twarda |
29.07.17 | Finał | Pavel Kotov | Denis Yevseyev | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | Russia F4 | twarda |
25.01.16 | 1. runda | Pavel Kotov | Denis Yevseyev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Kazakhstan F2 | halowa |
Denis Yevseyev form & Pavel Kotov form
Denis Yevseyev - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - krecz | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Pavel Kotov - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Luca Van Assche | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Sebastian Korda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Ugo Humbert | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Lorenzo Sonego | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 7-5, 6-1, 6-76, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Lorenzo Musetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
10.11.23 Półfinał | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marton Fucsovics | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Sebastian Baez | 3-6, 7-64, Sebastian Baez - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Gael Monfils | 6-4, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Miomir Kecmanovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Otto Virtanen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.23 1. runda | vs. Arthur Fils | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
23.09.23 2. runda | vs. Alexander Zverev | 6-75, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.23 Klasyf. | vs. Omar Jasika | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 5-7, 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Winston-Salem - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu |