MECZ
27.07.17 | Ćwierćfinał | Denis Matsukevitch | Saida'Lo Saidkarimov | 6-1, 6-2 | Russia F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Denis Matsukevitch | Saida'Lo Saidkarimov | |
1. podanie % | 26/41 (63%) | 40/55 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/26 (85%) | 18/40 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/15 (47%) | 6/15 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/55 (56%) | 12/41 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Denis Matsukevitch vs. Saida'Lo Saidkarimov - Wzajemne mecze
27.07.17 | Ćwierćfinał | Denis Matsukevitch | Saida'Lo Saidkarimov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Russia F4 | twarda |
Denis Matsukevitch form & Saida'Lo Saidkarimov form
Denis Matsukevitch - ostatnie mecze
M25 Kazan - halowa | ||||
24.01.19 2. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.19 1. runda | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Houston Challenger - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Germany F15 - dywanowa | ||||
12.10.18 Ćwierćfinał | vs. Dominik Boehler | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.18 2. runda | vs. Piotr Grynkowski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.18 1. runda | vs. Robin Stanek | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Maxim Ratniuk | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
14.08.18 1. runda | vs. David Poljak | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
08.08.18 2. runda | vs. Mikalai Haliak | 6-76, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.18 1. runda | vs. Maxim Geraskin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
01.08.18 2. runda | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
06.06.18 2. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
30.05.18 2. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.18 1. runda | vs. Sardor Ergashev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Nikola Cacic | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - halowa | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 6-74, 0-3, - Denis Matsukevitch - krecz | szczegóły meczu | |
Russia F1 - halowa | ||||
03.03.18 Półfinał | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.18 Ćwierćfinał | vs. Dmitry Mnushkin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.18 2. runda | vs. Vladimir Ivanov | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
27.02.18 1. runda | vs. Vladimir Korolev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
20.02.18 1. runda | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F1 - halowa | ||||
13.02.18 1. runda | vs. Ivan Sabanov | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - ceglana | ||||
20.12.17 1. runda | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 0-1, - Denis Matsukevitch - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F47 - ceglana | ||||
14.12.17 2. runda | vs. Nikola Cacic | - | szczegóły meczu | |
12.12.17 1. runda | vs. Tan Acar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - dywanowa | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Aldin Setkic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Saida'Lo Saidkarimov - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Egor Noskin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
11.02.20 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Sergey Fomin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. David Pichler | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Alec Adamson | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Timur Sottimov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 0-2, - Saida'Lo Saidkarimov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Roman Nashatyrkin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-73, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Yan Sabanin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Djurabeck Karimov | 2-4, Djurabeck Karimov - krecz | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Yerassyl Murat | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
19.06.19 2. runda | vs. Aldin Setkic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-4, 2-1, Karim-Mohamed Maamoun - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Tomas Liska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Procopio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |