MECZ
14.09.19 | Półfinał | Denis Istomin | Botic Van De Zandschulp | 6-3, 3-6, 6-3 | Istanbul Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Denis Istomin | Botic Van De Zandschulp | |
1. podanie % | 57/84 (68%) | 50/86 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/57 (68%) | 31/50 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/27 (44%) | 13/36 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/15 (33%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/86 (49%) | 33/84 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/170 (55%) | 77/170 (45%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Botic Van De Zandschulp | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denis Istomin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Botic Van De Zandschulp | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denis Istomin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Botic Van De Zandschulp | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denis Istomin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Botic Van De Zandschulp | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Denis Istomin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Botic Van De Zandschulp | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Denis Istomin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Botic Van De Zandschulp | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denis Istomin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Botic Van De Zandschulp | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denis Istomin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Botic Van De Zandschulp | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Denis Istomin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Botic Van De Zandschulp | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Denis Istomin | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Botic Van De Zandschulp | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Denis Istomin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Botic Van De Zandschulp | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denis Istomin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Botic Van De Zandschulp | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Istomin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Botic Van De Zandschulp | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denis Istomin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Botic Van De Zandschulp | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Denis Istomin vs. Botic Van De Zandschulp - Wzajemne mecze
14.09.19 | Półfinał | Denis Istomin | Botic Van De Zandschulp | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Istanbul Challenger | twarda |
Denis Istomin form & Botic Van De Zandschulp form
Denis Istomin - ostatnie mecze
Astana Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Francesco Forti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Nuno Borges | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. David Poljak | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Cem Ilkel | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Laslo Djere | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
16.09.22 Rubber 1 | vs. Sho Shimabukuro | 6-3, 6-75, 6-79 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
09.09.22 2. runda | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 1. runda | vs. Dane Sweeny | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Timo Legout | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Dayne Kelly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Alibek Kachmazov | 6-0, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.07.22 Klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Wilson Leite | 5-7, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
22.07.22 Ćwierćfinał | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-710, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.07.22 2. runda | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Thomaz Bellucci | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent 1 - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Evan Zhu | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Morelos Challenger - twarda | ||||
25.04.22 1. runda | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Aguascalientes Challenger - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Federico Gaio | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.22 1. runda | vs. Antoine Bellier | 7-63, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
13.04.22 2. runda | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Botic Van De Zandschulp - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Munich - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monte-Carlo - ceglana | ||||
06.04.24 1. runda klasyf. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 1-4, - Botic Van De Zandschulp - krecz | szczegóły meczu | |
Estoril - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Casper Ruud | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Ugo Humbert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 1. runda | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Adrian Mannarino | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Gael Monfils | 1-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Jannik Sinner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Marc-Andrea Huesler | 5-7, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.02.24 | vs. Leandro Riedi | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Jannik Sinner | 4-6, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Juncheng Shang | 7-65, 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Matteo Arnaldi | 6-76, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Luca Van Assche | 6-3, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
02.11.23 3. runda | vs. Andrey Rublev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Tommy Paul | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.10.23 Klasyf. | vs. Sebastian Ofner | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Cachin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Felix Auger Aliassime | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Roberto Bautista Agut | 7-5, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Arthur Rinderknech | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |