Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
21.05.97, 26 lat
21.05.97, 26 lat
Dekel Bar vs. Motvey Radionov - Wzajemne mecze
02.06.16 | 2. runda | Dekel Bar | Motvey Radionov | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Israel F9 | twarda |
17.05.16 | 1. runda | Dekel Bar | Motvey Radionov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F7 | twarda |
Dekel Bar form & Motvey Radionov form
Dekel Bar - ostatnie mecze
Israel F13 - twarda | ||||
18.10.17 2. runda | vs. Ram Kapach | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.17 1. runda | vs. Edan Bakshi | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
USA F26 - twarda | ||||
02.08.17 1. runda | vs. Evan Zhu | 0-2, - Dekel Bar - krecz | szczegóły meczu | |
Binghamton Challenger - twarda | ||||
25.07.17 1. runda | vs. Edward Corrie | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.17 Klasyf. | vs. Shane Monroe | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.07.17 1. runda klasyf. | vs. Kushaan Nath | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gatineau Challenger - twarda | ||||
16.07.17 2. runda klasyf. | vs. Sekou Bangoura | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.17 1. runda klasyf. | vs. Edward Nguyen | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
09.07.17 2. runda klasyf. | vs. Ronnie Schneider | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
28.06.17 2. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.17 1. runda | vs. Ran Amar | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
23.06.17 Ćwierćfinał | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.06.17 2. runda | vs. Jesse Flores | 6-2, 1-0, Jesse Flores - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.17 1. runda | vs. Franco Ribero | 3-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
16.06.17 Półfinał | vs. Albano Olivetti | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.17 Ćwierćfinał | vs. Orel Ovil | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.06.17 2. runda | vs. Peter Kobelt | 6-73, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.06.17 1. runda | vs. Yankel Zemel | 6-2, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Mor Bulis | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
27.05.17 Finał | vs. Filip Peliwo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.05.17 Półfinał | vs. Albano Olivetti | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.05.17 Ćwierćfinał | vs. Shahar Elbaz | 7-65, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.17 2. runda | vs. Yannai Barkai | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.05.17 1. runda | vs. Daniel Dudockin | 7-69, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
17.05.17 2. runda | vs. Filip Peliwo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.17 1. runda | vs. Jordan Hasson | 7-64, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.17 1. runda | vs. Jared Hiltzik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
05.05.17 Ćwierćfinał | vs. David Guez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.05.17 2. runda | vs. Raphael Baltensperger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.05.17 1. runda | vs. Nevo Gabriely | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Motvey Radionov - ostatnie mecze
Israel F6 - twarda | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Roi Ginat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 3-0, Alexander Gaponenko - krecz | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
29.04.18 Klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 2. runda klasyf. | vs. Tuval Barak | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
24.04.18 Klasyf. | vs. Jordan Hasson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Asaf Friedler | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Yam Bruhin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Yannai Barkai | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.18 Klasyf. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Collin Johns | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Latvia F1 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Harry Skinner | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Ben Patael | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
12.06.17 Klasyf. | vs. Jordan Hasson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
08.06.17 2. runda | vs. Igor Smilansky | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.06.17 1. runda | vs. Iftah Yavetz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Ariel Ilarslan Russo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
22.05.17 Klasyf. | vs. Daniel Dudockin | 7-62, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Ori Maior | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 Klasyf. | vs. Luke Johnson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |