MECZ
11.10.17 | 1. runda | Dayne Kelly | Michael Look | 6-1, 6-2 | Australia F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dayne Kelly | Michael Look | |
1. podanie % | 26/42 (62%) | 23/51 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/26 (81%) | 13/23 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 9/28 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/51 (57%) | 12/42 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dayne Kelly vs. Michael Look - Wzajemne mecze
11.10.17 | 1. runda | Dayne Kelly | Michael Look | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Australia F7 | twarda |
04.10.17 | 1. runda | Dayne Kelly | Michael Look | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Australia F6 | twarda |
26.01.13 | 2. runda klasyf. | Michael Look | Dayne Kelly | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | Burnie Challenger | twarda |
06.09.10 | Finał | Dayne Kelly | Michael Look | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Australia F5 | twarda |
Dayne Kelly form & Michael Look form
Dayne Kelly - ostatnie mecze
M25 Darwin - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Henrik Wiersholm | 4-4, - Dayne Kelly - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Isaac Becroft | 6-4, 3-6, - Dayne Kelly - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Jack Loutit | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Cihan Akay | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Daniel Masur | 7-5, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-76, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sanhui Shin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
16.04.23 Finał | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.04.23 Półfinał | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.04.23 Ćwierćfinał | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.04.23 2. runda | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Makoto Ochi | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Singapore - twarda | ||||
09.04.23 Finał | vs. Arthur Weber | 7-5, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.04.23 Półfinał | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Ray Ho | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
24.03.23 2. runda | vs. Charlie Camus | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Marc Polmans | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Naoki Tajima | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
27.02.23 Klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Sidharth Rawat | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yunseong Chung | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie Challenger - twarda | ||||
02.02.23 2. runda | vs. James McCabe | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Michael Look - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Gage Brymer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Yuga Tashiro | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kofu - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Tamaki Yamao | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Arjun Kadhe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Albury - trawiasta | ||||
28.02.19 2. runda | vs. Thomas Fancutt | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.19 1. runda | vs. Scott Puodziunas | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
08.01.19 2. runda | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.19 1. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
31.12.18 Klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
27.10.18 2. runda klasyf. | vs. Scott Puodziunas | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. James Frawley | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
22.10.18 Klasyf. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Thomas Bosancic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Harry Bourchier | Harry Bourchier - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Australia F8 - twarda | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Jacob Grills | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 1. runda | vs. Connor Johnson | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australia F7 - twarda | ||||
05.10.18 Półfinał | vs. Colin Sinclair | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.10.18 2. runda | vs. David Barclay | 3-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australia F6 - twarda | ||||
28.09.18 Półfinał | vs. Evan Hoyt | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.18 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
26.09.18 2. runda | vs. Edward Bourchier | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australia F5 - twarda | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Dusty H. Boyer | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.18 1. runda | vs. Mustafa Ibraimi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indonesia F3 - twarda | ||||
11.08.18 Finał | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.18 Półfinał | vs. Daniel Nolan | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.18 2. runda | vs. Aryan Goveas | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |