MECZ
24.07.19 | 1. runda | Davide Galoppini | Ivan Sabanov | 7-5, 6-4 | M25+H Pontedera | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Davide Galoppini | Ivan Sabanov | |
1. podanie % | 44/69 (64%) | 42/67 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/44 (59%) | 27/42 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/25 (60%) | 6/25 (24%) |
Zdobyte break-ball | 6/15 (40%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/67 (51%) | 28/69 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/136 (55%) | 61/136 (45%) |
Double foul | 6 | 2 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ivan Sabanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Davide Galoppini | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Ivan Sabanov | |
Davide Galoppini | 1-2 | |
1-3 | Ivan Sabanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Davide Galoppini | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Ivan Sabanov | |
0-0, 15-0 | ||
Davide Galoppini | 3-4 | |
0-0, 30-0 | ||
4-4 | Ivan Sabanov | |
0-0 | ||
Davide Galoppini | 5-4 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
Davide Galoppini | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Ivan Sabanov | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Davide Galoppini | 1-0 | |
0-0, 15-15 | ||
2-0 | Ivan Sabanov | |
0-0 | ||
Davide Galoppini | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Ivan Sabanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Davide Galoppini | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ivan Sabanov | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Davide Galoppini | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Ivan Sabanov | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Davide Galoppini | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chorwacja
25.06.92, 31 lat
237270 $
25.06.92, 31 lat
237270 $
Davide Galoppini vs. Ivan Sabanov - Wzajemne mecze
24.07.19 | 1. runda | Davide Galoppini | Ivan Sabanov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | M25+H Pontedera | ceglana |
Davide Galoppini form & Ivan Sabanov form
Davide Galoppini - ostatnie mecze
M15 Bad - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Frascati - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu |
Ivan Sabanov - ostatnie mecze
Losinj Challenger - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
25.06.20 1. runda | vs. Petar Pjevcevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Filip Stipic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.06.20 1. runda | vs. Mate Pavic | 6-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Liuzhou Challenger - twarda | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Matej Sabanov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Makoto Ochi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Pontedera - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Davide Galoppini | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Dominik Recek | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Casinalbo - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.19 Klasyf. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Jablonec - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Bruno Sant'Anna | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 6-2, 3-0, Alexander Erler - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Duje Kekez | 6-76, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Milan Radojkovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Alessandro Ceppellini | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Damian | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Moritz Thiem | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Marcell Bartakovics | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Tim Heger | 6-1, 1-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Marat Deviatiarov | 2-6, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.19 1. runda | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
28.01.19 Klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.19 2. runda | vs. Tom Fawcett | Tom Fawcett - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
27.01.19 1. runda | vs. Simone Roncalli | 6-2, 3-1, Simone Roncalli - krecz | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Bottino | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.19 Klasyf. | vs. Adam Jones | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.19 Klasyf. | vs. Luis Gomar Monio | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |