MECZ
03.11.17 | Ćwierćfinał | Davide Galoppini | Domagoj Biljesko | 6-2, 6-3 | Turkey F41 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Davide Galoppini | Domagoj Biljesko | |
1. podanie % | 40/53 (75%) | 24/63 (38%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/40 (68%) | 11/24 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/13 (38%) | 14/39 (36%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/63 (60%) | 21/53 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/116 (60%) | 46/116 (40%) |
Double foul | 3 | 11 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Davide Galoppini vs. Domagoj Biljesko - Wzajemne mecze
03.11.17 | Ćwierćfinał | Davide Galoppini | Domagoj Biljesko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Turkey F41 | ceglana |
Davide Galoppini form & Domagoj Biljesko form
Davide Galoppini - ostatnie mecze
M15 Bad - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Frascati - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu |
Domagoj Biljesko - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.23 1. runda | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
29.06.23 1. runda | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.22 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
29.11.22 Klasyf. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |