MECZ
13.09.16 | 1. runda | David Poljak | Philipp Schroll | 6-4, 7-5 | Hungary F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
David Poljak | Philipp Schroll | |
1. podanie % | 37/77 (48%) | 50/73 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/37 (73%) | 33/50 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/40 (53%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 2/11 (18%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/73 (44%) | 29/77 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/150 (53%) | 70/150 (47%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
12.06.96, 27 lat
12.06.96, 27 lat
David Poljak vs. Philipp Schroll - Wzajemne mecze
13.09.16 | 1. runda | David Poljak | Philipp Schroll | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Hungary F5 | ceglana |
David Poljak form & Philipp Schroll form
David Poljak - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Alex Knaff | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Lucas Poullain | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Stijn Pel | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Tibo Colson | 7-64, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 6-74, 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Hazem Naow | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Henrik Bladelius | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jakub Filip | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Henri Haupt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Mikel Martinez | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-72, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 7-67, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Daniel Paty | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eliakim Coulibaly | - | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Martim Simoes | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Rafael Izquierdo Luque | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Francisco Rocha | Francisco Rocha - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Patrick Schoen | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Elias Ymer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Philipp Schroll - ostatnie mecze
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.21 Klasyf. | vs. Damien Wenger | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Carou | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Jonas Trinker | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Noah Thurner | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Julian Cash | 3-6, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ameur Ben Hassen | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
21.01.19 Klasyf. | vs. Loic Ratsaratany | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Mathis Moysan | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Alexander Lazov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
24.09.18 Klasyf. | vs. Jordi Walder | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Netherlands F6 - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Netherlands F5 - ceglana | ||||
24.08.18 Ćwierćfinał | vs. Alexander Lazov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.18 2. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Stephan Fransen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 2. runda klasyf. | vs. Carles Batlle | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Germany F12 - ceglana | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Dan Added | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.18 Klasyf. | vs. Niklas Albuszies | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Marko Jovanovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Austria F6 - ceglana | ||||
08.08.18 2. runda | vs. Alessandro Petrone | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.18 1. runda | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Germany F9 - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Tim Heger | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Fred Olivier Schommer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austria F3 - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Alexander Lazov | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu |