MECZ
16.07.20 | 1. runda | David Poljak | Pavel Nejedly | 6-2, 6-4 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Pavel Nejedly | |
0-0, 30-30, 40-40 | ||
David Poljak | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Pavel Nejedly | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
David Poljak | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
2-2 | Pavel Nejedly | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
David Poljak | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Pavel Nejedly | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
David Poljak | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Pavel Nejedly | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
David Poljak | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-1 | Pavel Nejedly | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
David Poljak | 1-2 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 40-40 | ||
1-3 | Pavel Nejedly | |
0-0 | ||
David Poljak | 2-3 | |
3-3 | Pavel Nejedly | |
David Poljak | 3-4 | |
4-4 | Pavel Nejedly | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
David Poljak | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
David Poljak vs. Pavel Nejedly - Wzajemne mecze
24.04.22 | 1. runda klasyf. | Pavel Nejedly | David Poljak | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Ostrava Challenger | ceglana |
07.10.21 | 2. runda | David Poljak | Pavel Nejedly | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Prague | halowa |
24.11.20 | 1. runda | David Poljak | Pavel Nejedly | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | M15 Bratislava | halowa |
16.07.20 | 1. runda | David Poljak | Pavel Nejedly | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
22.07.18 | 2. runda klasyf. | Pavel Nejedly | David Poljak | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Prague Challenger | ceglana |
11.07.17 | 1. runda | David Poljak | Pavel Nejedly | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Czech Republic | ceglana |
18.11.13 | Klasyf. | Pavel Nejedly | David Poljak | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Czech Republic | dywanowa |
David Poljak form & Pavel Nejedly form
David Poljak - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Alex Knaff | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Lucas Poullain | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Stijn Pel | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Tibo Colson | 7-64, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 6-74, 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Hazem Naow | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Henrik Bladelius | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jakub Filip | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Henri Haupt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Mikel Martinez | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-72, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 7-67, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Daniel Paty | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eliakim Coulibaly | - | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Martim Simoes | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Rafael Izquierdo Luque | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Francisco Rocha | Francisco Rocha - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Patrick Schoen | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Elias Ymer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Pavel Nejedly - ostatnie mecze
M15 Vienna - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Paul Werren | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Jiri Barnat | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Martin Krumich | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Danil Panarin | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Timo Stodder | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Cezar Cretu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.03.23 Klasyf. | vs. Jan Kupcic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Dino Prizmic | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Alessio Zanotti | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Yanaki Milev | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.22 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Jan Kupcic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
29.10.22 Półfinał | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Matas Vasiliauskas | 6-1, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Lorenzo Ferri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Prostejov - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Hynek Barton | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. David Pichler | 1-6, 4-3, David Pichler - krecz | szczegóły meczu |