MECZ
01.11.17 | 2. runda | David Pichler | Naru Shirafuji | 6-1, 6-3 | Kuwait F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
David Pichler | Naru Shirafuji | |
1. podanie % | 28/51 (55%) | 33/54 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/28 (79%) | 18/33 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/23 (48%) | 6/21 (29%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/54 (56%) | 18/51 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Double foul | 4 | 0 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
30.04.98, 25 lat
30.04.98, 25 lat
David Pichler vs. Naru Shirafuji - Wzajemne mecze
01.11.17 | 2. runda | David Pichler | Naru Shirafuji | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Kuwait F1 | twarda |
David Pichler form & Naru Shirafuji form
David Pichler - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - krecz | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mandya - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kalaburagi - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Henrique Rocha | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
29.09.23 2. runda | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu |
Naru Shirafuji - ostatnie mecze
Yokohama Challenger - twarda | ||||
30.10.22 Klasyf. | vs. James Kent Trotter | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.22 1. runda klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Thailand F3 - twarda | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Thailand F2 - twarda | ||||
28.08.18 2. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 1. runda | vs. Pruchya Isarow | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Paramveer Singh Bajwa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indonesia F3 - twarda | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Alexander Babanine | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Yuttana Charoenphon | 1-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anthony Susanto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indonesia F2 - twarda | ||||
30.07.18 Klasyf. | vs. Christian Langmo | 6-2, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Rishi Reddy | 6-74, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nikit Reddy | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Malaysia F3 - twarda | ||||
16.07.18 1. runda | vs. Lucas Vuradin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Malaysia F2 - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Connor Farren | 7-67, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Jirat Navasirisomboon | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jayden Court | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Sai Nikhil Mannepalli | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Malaysia F1 - twarda | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guam F1 - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. James Ibrahim | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.18 2. runda | vs. Hiroyasu Ehara | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Japan F8 - dywanowa | ||||
11.06.18 1. runda | vs. Yunosuke Tanaka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
China F5 - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jianhui Li | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
China F4 - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Xin Gao | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Japan F5 - twarda | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Yusuke Yoshikawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Japan F4 - twarda | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Teppei Uesugi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Japan F3 - twarda | ||||
17.03.18 2. runda klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Japan F2 - twarda | ||||
12.03.18 Klasyf. | vs. Jumpei Yamasaki | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Kairi Inoue | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |