MECZ
08.11.18 | 2. runda | David Perez Sanz | Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-1 | Egypt F26 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
David Perez Sanz | Lorenzo Bocchi | |
1. podanie % | 25/43 (58%) | 31/54 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/25 (80%) | 20/31 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/18 (67%) | 8/23 (35%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/54 (48%) | 11/43 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/97 (60%) | 39/97 (40%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
David Perez Sanz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
David Perez Sanz | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
David Perez Sanz | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
David Perez Sanz | 3-3 | |
David Perez Sanz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
David Perez Sanz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Perez Sanz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
David Perez Sanz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
David Perez Sanz | 5-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
David Perez Sanz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
David Perez Sanz vs. Lorenzo Bocchi - Wzajemne mecze
08.11.18 | 2. runda | David Perez Sanz | Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Egypt F26 | twarda |
David Perez Sanz form & Lorenzo Bocchi form
David Perez Sanz - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Amr Elsayed | - | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Mees Rottgering | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Amr Elsayed | 0-5, - David Perez Sanz - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Alexander Donski | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Peter Nad | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Emilien Demanet | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nicola Kuhn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Fabien Salle | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Mili Poljicak | 3-6, 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Fabien Salle | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. John Echeverria | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Martins Rocens | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Miguel Garcia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Eero Vasa | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Adam Heinonen | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dali Blanch | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Asier Civera Martinez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Giammarco Gandolfi | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Loic Namigandet Tenguere | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Dan Added | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Lorenzo Bocchi - ostatnie mecze
M15 Kish - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Amir Hossein Badi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Ali Yazdani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
07.01.24 Finał | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 7-67, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 Półfinał | vs. Denys Klok | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Calvano | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Moen Mohammadi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Millen Hurrion | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Daniel De Jonge | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Demetris Azoides | 7-5, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Petros Chrysochos | 6-3, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Photos Photiades (2003) | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Jurriaan Bol | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Adrien Gobat | 3-6, 0-3, - Lorenzo Bocchi - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Jan Kobierski | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Jan Hrazdil | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Jakub Nicod | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-62, 0-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mirza Basic | 0-2, - Lorenzo Bocchi - krecz | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Biella - ceglana | ||||
06.07.23 Ćwierćfinał | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Alexander Klintcharov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Matthew William Donald | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |