MECZ
07.10.18 | Finał | David Perez Sanz | Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 7-5 | Egypt F21 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
David Perez Sanz | Alessandro Bega | |
1. podanie % | 61/90 (68%) | 84/113 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/61 (75%) | 53/84 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/29 (41%) | 16/29 (55%) |
Zdobyte break-ball | 3/15 (20%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/113 (39%) | 32/90 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 102/203 (50%) | 101/203 (50%) |
Double foul | 6 | 2 |
Asy | 12 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Perez Sanz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Perez Sanz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
David Perez Sanz | 3-1 | |
0-0, 15-40[BP], 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
David Perez Sanz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Perez Sanz | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
David Perez Sanz | 5-3 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
David Perez Sanz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
David Perez Sanz | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
David Perez Sanz | 0-3 | |
0-0, 40-30 | ||
1-3 | Alessandro Bega | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
1-4 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
David Perez Sanz | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-5 | Alessandro Bega | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Perez Sanz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
David Perez Sanz | 1-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alessandro Bega | |
David Perez Sanz | 2-2 | |
0-0, 0-40[BP], 30-30, 40-30 | ||
David Perez Sanz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Perez Sanz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
David Perez Sanz | 4-4 | |
0-0, 40-30 | ||
David Perez Sanz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
David Perez Sanz | 5-5 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Alessandro Bega | |
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
David Perez Sanz vs. Alessandro Bega - Wzajemne mecze
07.10.18 | Finał | David Perez Sanz | Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | Egypt F21 | twarda |
01.12.14 | Ćwierćfinał | Alessandro Bega | David Perez Sanz | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | Tunisia F10 | twarda |
David Perez Sanz form & Alessandro Bega form
David Perez Sanz - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Amr Elsayed | - | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Mees Rottgering | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Amr Elsayed | 0-5, - David Perez Sanz - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Alexander Donski | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Peter Nad | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Emilien Demanet | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nicola Kuhn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Fabien Salle | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Mili Poljicak | 3-6, 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Fabien Salle | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. John Echeverria | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Martins Rocens | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Miguel Garcia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Eero Vasa | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Adam Heinonen | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dali Blanch | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Asier Civera Martinez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Giammarco Gandolfi | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Loic Namigandet Tenguere | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Dan Added | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Alessandro Bega - ostatnie mecze
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kyiv Challenger - ceglana | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Lesa - ceglana | ||||
29.08.21 Finał | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.21 Półfinał | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.21 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
26.07.21 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gaiba - trawiasta | ||||
11.06.21 Ćwierćfinał | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.21 2. runda | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
29.05.21 Półfinał | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
23.05.21 Finał | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 Półfinał | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |