MECZ
23.05.18 | 2. runda | David Perez Sanz | Ajeet Rai | 6-2, - krecz | Uganda F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
David Perez Sanz | Ajeet Rai | |
1. podanie % | 15/28 (54%) | 7/22 (32%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/15 (87%) | 5/7 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/13 (46%) | 7/15 (47%) |
Zdobyte break-ball | 2/2 (100%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 10/22 (45%) | 9/28 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 29/50 (58%) | 21/50 (42%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
David Perez Sanz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
David Perez Sanz | 2-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
David Perez Sanz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Ajeet Rai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Ajeet Rai | |
0-0, 15-40 | ||
4-2 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
David Perez Sanz | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ajeet Rai | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
David Perez Sanz vs. Ajeet Rai - Wzajemne mecze
23.05.18 | 2. runda | David Perez Sanz | Ajeet Rai | 6-2, Ajeet Rai - krecz | szczegóły meczu | Uganda F4 | ceglana |
David Perez Sanz form & Ajeet Rai form
David Perez Sanz - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Amr Elsayed | - | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Mees Rottgering | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Amr Elsayed | 0-5, - David Perez Sanz - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Alexander Donski | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Peter Nad | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Emilien Demanet | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nicola Kuhn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Fabien Salle | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Mili Poljicak | 3-6, 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Fabien Salle | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. John Echeverria | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Martins Rocens | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Miguel Garcia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Eero Vasa | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Adam Heinonen | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dali Blanch | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Asier Civera Martinez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Giammarco Gandolfi | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Loic Namigandet Tenguere | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Dan Added | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Ajeet Rai - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Kody Pearson | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Alex Bolt | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Blake Mott | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
03.02.24 | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 | vs. Yanki Erel | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ozan Baris | 1-6, 0-2, - Ajeet Rai - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-5 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Keegan Smith | 6-3, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
13.12.23 2. runda | vs. George Stoupe | 6-4, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Kai Milburn | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Makoto Ochi | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Hayden Jones | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Pavle Marinkov | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Shintaro Imai | 2-6, 6-4, 6-77 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Philip Sekulic | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Pavle Marinkov | 4-6, 1-2, - Ajeet Rai - krecz | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Omar Fields | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
08.10.23 Finał | vs. Jeremy Beale | 3-2, Jeremy Beale - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Makoto Ochi | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu |