MECZ
09.05.16 | 2. runda klasyf. | David Pata | Maxim Bulat | 3-6, 6-2, 6-1 | Romania F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
16.02.98, 26 lat
16.02.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Moldova
18.03.97, 27 lat
18.03.97, 27 lat
David Pata vs. Maxim Bulat - Wzajemne mecze
19.06.17 | 1. runda klasyf. | Maxim Bulat | David Pata | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Romania F4 | ceglana |
09.05.16 | 2. runda klasyf. | David Pata | Maxim Bulat | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Romania F2 | ceglana |
David Pata form & Maxim Bulat form
David Pata - ostatnie mecze
M25 Pitesti - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Matei Adrian Georgescu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F30 - ceglana | ||||
11.10.17 1. runda | vs. Samuel Bensoussan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Amaury Delmas | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Andrea Bolla | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Preston Connor | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F29 - ceglana | ||||
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Aziz Ouakaa | 6-712, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Alexander Simion | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Calin Manda | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Stefan Octavian Samoila | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Samir Iftikhar | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Teodor Ionut Chioveanu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Luca George Tatomir | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Adrian Ungur | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Valentin Popescu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Radu Sebastian Popa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Andrei Afilipoaei | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Razvan Bobleaga | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Romania F5 - ceglana | ||||
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Dietrich Dernowski | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Robert Beer | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F4 - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Maxim Bulat | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Mirko Cutuli | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F3 - ceglana | ||||
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.05.16 2. runda klasyf. | vs. Sergey Dorozhkin | 1-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
11.05.16 1. runda | vs. Luca George Tatomir | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.16 Klasyf. | vs. Dragos Torge | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.16 1. runda klasyf. | vs. Andrei Cosmin Holban | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.05.16 2. runda klasyf. | vs. Maxim Bulat | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
02.05.16 1. runda klasyf. | vs. Vlad Protopopescu | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Maxim Bulat - ostatnie mecze
Romania F9 - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Tudor Diaconu | 4-1, Tudor Diaconu - krecz | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Cristian Stefan Moldovan | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F5 - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Vlad Protopopescu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F4 - ceglana | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Darius Florin Bragusi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. David Pata | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Michel Vernier | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Resnyanskiy | 6-3, 6-71, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
08.05.17 Klasyf. | vs. Alexander Lebedyn | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Dmytro Badanov | 6-3, 3-1, Dmytro Badanov - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Ilya Degoduk | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F12 - ceglana | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Samuel Ferguson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Kaloyan Dimitrov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Curtis Clarke | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
12.12.16 2. runda klasyf. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Dov Valensi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F17 - twarda | ||||
05.12.16 2. runda klasyf. | vs. Eric James Johnson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Guy Dagan | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Noam Mazor | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F6 - twarda | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Roman Boychuk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F5 - twarda | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Kirill Komarov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
19.09.16 2. runda klasyf. | vs. Giorgi Javakhishvili | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F15 - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Sorin Andrei Iordache | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F14 - ceglana | ||||
22.08.16 Klasyf. | vs. Daniil Zarichanskyy | 0-5, - Maxim Bulat - krecz | szczegóły meczu | |
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. William Emanuel Birau | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.16 2. runda klasyf. | vs. Davide Albertoni | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Vlad Corneliu Pop | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.16 Klasyf. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |