MECZ
08.04.18 | 1. runda klasyf. | David Juras | Victor Gurevich | 6-4, 6-4 | Kazakhstan F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
SÅ‚owacja
21.11.99, 24 lat
21.11.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
25.02.96, 28 lat
25.02.96, 28 lat
David Juras vs. Victor Gurevich - Wzajemne mecze
08.04.18 | 1. runda klasyf. | David Juras | Victor Gurevich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Kazakhstan F3 | ceglana |
David Juras form & Victor Gurevich form
David Juras - ostatnie mecze
Bratislava Challenger - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda | vs. Ben Patael | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. David Poljak | 0-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
26.11.18 1. runda klasyf. | vs. Kai Lemstra | 6-4, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
20.11.18 Klasyf. | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
29.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
23.10.18 Klasyf. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.10.18 1. runda klasyf. | vs. Adam Kalivoda | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Slovakia F2 - ceglana | ||||
01.08.18 Klasyf. | vs. Ewan Moore | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Adam Kulich | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 5-7, 6-3, 2-0, Roman Postolka - krecz | szczegóły meczu | |
Slovakia F1 - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-4, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F9 - twarda | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Dustin Goldenberg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F8 - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Tomas Liska | 4-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
Germany F2 - dywanowa | ||||
22.01.18 2. runda klasyf. | vs. Grzegorz Panfil | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel De Jonge | Daniel De Jonge - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
04.11.17 1. runda klasyf. | vs. Denys Molchanov | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
02.11.17 2. runda | vs. Jan Satral | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.17 1. runda | vs. Maciej Smola | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Levente Godry | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Vitalii Shcherba | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
23.10.17 Klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Slovakia F3 - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Vit Kopriva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Slovakia F2 - ceglana | ||||
02.08.17 1. runda | vs. Nik Razborsek | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Victor Gurevich - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Alec Beckley | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandr Binda | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Francesco Cano | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Boborykin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ibrokhimjon Urinov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Areg Stepanian | 1-6, 1-4, - Victor Gurevich - krecz | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Vasilenko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Vitor Leal | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Marcus Mansson | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Tasenkov | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Adil Karimov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maksim Maslov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maksim Maslov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Artsiom Cherkasau | 1-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Artur Kulibaba | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Christoffer Solberg | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tanger - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Badr Bouarich | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Idanha - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Setubal - twarda | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Andre Gaspar Murta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nir Vodavoz | 3-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Jack Oswald | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |