MECZ
STATYSTYKA MECZU
| David Jorda Sanchis | Jaume Pla Malfeito |
1. podanie % | 48/104 (46%) | 69/100 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/48 (58%) | 37/69 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 29/56 (52%) | 10/31 (32%) |
Zdobyte break-ball | 8/15 (53%) | 6/15 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 53/100 (53%) | 47/104 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 110/204 (54%) | 94/204 (46%) |
Double foul | 7 | 7 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
14.06.94, 29 lat
323 166
86806 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
03.06.95, 28 lat
881 14
90863 $
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
David Jorda Sanchis vs. Jaume Pla Malfeito - Wzajemne mecze
David Jorda Sanchis form & Jaume Pla Malfeito form
David Jorda Sanchis - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana |
25.03.24 Klasyf. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | | szczegóły meczu |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | | szczegóły meczu |
Murcia Challenger - ceglana |
21.03.24 2. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | | szczegóły meczu |
19.03.24 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
18.03.24 Klasyf. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | | szczegóły meczu |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | | szczegóły meczu |
Tenerife 3 - twarda |
26.02.24 Klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | | szczegóły meczu |
Tenerife 2 - twarda |
20.02.24 1. runda | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
19.02.24 Klasyf. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | | szczegóły meczu |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | | szczegóły meczu |
Glasgow Challenger - halowa |
13.02.24 1. runda | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | | szczegóły meczu |
Marseille - halowa |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
Koblenz Challenger - halowa |
01.02.24 2. runda | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | | szczegóły meczu |
31.01.24 1. runda | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | | szczegóły meczu |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Ottignies Louvain - halowa |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | | szczegóły meczu |
Tenerife 1 - twarda |
15.01.24 Klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | | szczegóły meczu |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | | szczegóły meczu |
Maspalomas Challenger - ceglana |
29.11.23 2. runda | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | | szczegóły meczu |
27.11.23 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | | szczegóły meczu |
Valencia Challenger - ceglana |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | | szczegóły meczu |
Drummondville Challenger - halowa |
13.11.23 1. runda | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | | szczegóły meczu |
Calgary Challenger - halowa |
07.11.23 1. runda | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
Ortisei Challenger - halowa |
24.10.23 1. runda | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | | szczegóły meczu |
Hamburg Challenger - halowa |
16.10.23 Klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | | szczegóły meczu |
Bogota Challenger - ceglana |
30.09.23 Półfinał | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | | szczegóły meczu |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | | szczegóły meczu |
28.09.23 2. runda | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | | szczegóły meczu |
Jaume Pla Malfeito - ostatnie mecze
Barcelona Challenger - ceglana |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 1-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
M15 Valldoreix - ceglana |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Cayetano March | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Clement Deleersnyder | 6-0, 6-1 | | szczegóły meczu |
M25 Reus - ceglana |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-73, 1-6 | | szczegóły meczu |
M15 Torello - twarda |
11.12.20 Ćwierćfinał | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
10.12.20 2. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-1 | | szczegóły meczu |
09.12.20 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-2 | | szczegóły meczu |
M15 Benicarlo - ceglana |
24.11.20 1. runda | vs. Eduard Esteve Lobato | 1-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
M15 Valldoreix - ceglana |
10.11.20 1. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 2-6, 6-4, 6-75 | | szczegóły meczu |
Barcelona Challenger - ceglana |
03.10.20 1. runda klasyf. | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 1-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
All Lower - ceglana |
22.07.20 1. runda | vs. Timofey Skatov | 2-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
16.07.20 1. runda | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 3-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
M25 Naples - ceglana |
13.02.20 2. runda | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
12.02.20 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
12.02.20 1. runda | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 4-1, Alexander Ritschard - krecz | | szczegóły meczu |
11.02.20 2. runda klasyf. | vs. Shane Monroe | 6-3, 7-5 | | szczegóły meczu |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Knight | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
M25 Palm - ceglana |
05.02.20 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Karol Drzewiecki | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
04.02.20 Klasyf. | vs. Alan Kohen | 6-3, 6-2 | | szczegóły meczu |
M25 Weston - ceglana |
29.01.20 1. runda | vs. Johan Sebastien Tatlot | 1-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
M15 Manacor - twarda |
15.01.20 1. runda | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
M15 Manacor - twarda |
08.01.20 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
M15 Castellon - ceglana |
06.11.19 1. runda | vs. Pawel Juszczak | 6-3, 2-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
Roja de - ceglana |
08.10.19 1. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Barcelona Challenger - ceglana |
03.10.19 3. runda | vs. Filippo Baldi | 4-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
01.10.19 2. runda | vs. Paolo Lorenzi | 6-4, 1-6, 6-2 | | szczegóły meczu |
30.09.19 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 4-3, Raul Brancaccio - krecz | | szczegóły meczu |
M25 Madrid - ceglana |
19.09.19 2. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 7-5, 2-6 | | szczegóły meczu |
18.09.19 1. runda | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |