MECZ
09.05.17 | 1. runda | David Guez | Simeon Rossier | 6-0, 6-1 | Israel F6 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
David Guez | Simeon Rossier | |
1. podanie % | 30/40 (75%) | 24/49 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/30 (63%) | 10/24 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/10 (70%) | 8/25 (32%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/49 (63%) | 14/40 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
David Guez vs. Simeon Rossier - Wzajemne mecze
09.05.17 | 1. runda | David Guez | Simeon Rossier | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Israel F6 | twarda |
David Guez form & Simeon Rossier form
David Guez - ostatnie mecze
Mouilleron Le - halowa | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Edgar Jeanmougin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Matteo Viola | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.18 2. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
16.07.18 1. runda | vs. Egor Gerasimov | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Recanati Challenger - twarda | ||||
04.07.18 2. runda | vs. Viktor Galovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.07.18 1. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - trawiasta | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Laurynas Grigelis | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Enrique Lopez-Perez | 0-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - trawiasta | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Youzhny | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Loughborough Challenger - halowa | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Lucas Miedler | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Frederik Nielsen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F18 - twarda | ||||
13.05.18 Finał | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.05.18 Półfinał | vs. Moez Echargui | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.05.18 Ćwierćfinał | vs. Diego Hidalgo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.05.18 2. runda | vs. Vasko Mladenov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.05.18 1. runda | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
05.05.18 Półfinał | vs. Lukas Lacko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.05.18 Ćwierćfinał | vs. Daniel Brands | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.05.18 2. runda | vs. Robin Kern | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.05.18 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F7 - twarda | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Nathan Seateun | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F13 - twarda | ||||
08.04.18 Finał | vs. David Perez Sanz | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.04.18 Półfinał | vs. Jonathan Kanar | 6-2, 2-0, Jonathan Kanar - krecz | szczegóły meczu | |
06.04.18 Ćwierćfinał | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.04.18 2. runda | vs. Alexis Gautier | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.04.18 1. runda | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
26.03.18 Klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 0-1, - David Guez - krecz | szczegóły meczu |
Simeon Rossier - ostatnie mecze
France F16 - ceglana | ||||
20.07.17 2. runda | vs. Johan Sebastien Tatlot | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.17 1. runda | vs. Maxence Beauge | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
Germany F7 - ceglana | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Hernan Casanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
France F14 - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Nathan Seateun | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Alon Elia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
08.06.17 2. runda | vs. Javier Pulgar-Garcia | 6-2, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.06.17 1. runda | vs. Shahar Elbaz | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
23.05.17 1. runda | vs. Jordan Hasson | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
16.05.17 1. runda | vs. Tal Goldengoren | 6-4, 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
09.05.17 1. runda | vs. David Guez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
France F7 - halowa | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
France F6 - halowa | ||||
14.03.17 1. runda | vs. Oscar Otte | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 Klasyf. | vs. Luc Fomba | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Hugo Pontico | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F5 - halowa | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Arthur Reymond | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.17 Klasyf. | vs. Jules Marie | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Switzerland F2 - dywanowa | ||||
16.02.17 Ćwierćfinał | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.17 2. runda | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.02.17 1. runda | vs. Adrien Bossel | 6-3, 6-72, 7-60 | szczegóły meczu | |
Switzerland F1 - dywanowa | ||||
09.02.17 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
08.02.17 1. runda | vs. Julien Dubail | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Yanik Kaelin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Jonas Schaer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.17 Klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
France F3 - dywanowa | ||||
25.01.17 2. runda | vs. Hugo Grenier | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.17 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.17 1. runda klasyf. | vs. Lofo Ramiaramanan | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.17 Klasyf. | vs. Mathys Erhard | 4-6, 3-1, Mathys Erhard - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F32 - twarda | ||||
11.11.16 Ćwierćfinał | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.16 2. runda | vs. Mateusz Terczynski | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |