MECZ
04.05.17 | 2. runda | David Guez | Luca Gelhardt | 7-5, 6-3 | Israel F5 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
David Guez | Luca Gelhardt | |
1. podanie % | 37/66 (56%) | 34/57 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/37 (65%) | 21/34 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/29 (52%) | 6/23 (26%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/57 (53%) | 27/66 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/123 (56%) | 54/123 (44%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
David Guez vs. Luca Gelhardt - Wzajemne mecze
14.06.17 | 2. runda | David Guez | Luca Gelhardt | 6-73, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Israel F10 | twarda |
04.05.17 | 2. runda | David Guez | Luca Gelhardt | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Israel F5 | twarda |
David Guez form & Luca Gelhardt form
David Guez - ostatnie mecze
Mouilleron Le - halowa | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Edgar Jeanmougin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Matteo Viola | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.18 2. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
16.07.18 1. runda | vs. Egor Gerasimov | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Recanati Challenger - twarda | ||||
04.07.18 2. runda | vs. Viktor Galovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.07.18 1. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - trawiasta | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Laurynas Grigelis | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Enrique Lopez-Perez | 0-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - trawiasta | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Youzhny | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Loughborough Challenger - halowa | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Lucas Miedler | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Frederik Nielsen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F18 - twarda | ||||
13.05.18 Finał | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.05.18 Półfinał | vs. Moez Echargui | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.05.18 Ćwierćfinał | vs. Diego Hidalgo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.05.18 2. runda | vs. Vasko Mladenov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.05.18 1. runda | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
05.05.18 Półfinał | vs. Lukas Lacko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.05.18 Ćwierćfinał | vs. Daniel Brands | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.05.18 2. runda | vs. Robin Kern | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.05.18 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F7 - twarda | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Nathan Seateun | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F13 - twarda | ||||
08.04.18 Finał | vs. David Perez Sanz | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.04.18 Półfinał | vs. Jonathan Kanar | 6-2, 2-0, Jonathan Kanar - krecz | szczegóły meczu | |
06.04.18 Ćwierćfinał | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.04.18 2. runda | vs. Alexis Gautier | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.04.18 1. runda | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
26.03.18 Klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 0-1, - David Guez - krecz | szczegóły meczu |
Luca Gelhardt - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
31.07.20 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.07.20 1. runda | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.20 1. runda | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.20 1. runda | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.19 2. runda | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |